Designteka

miejsca

Pomaluj swój świat!

06.07.2010

Jeśli przeprowadzasz remont mieszkania, szukasz odpowiednich produktów i inspiracji odwiedź Ekskluzywny Salon z Farbami na Warszawskim Mokotowie.

To ponad 100 metrów a także miejsce, gdzie oprócz inspiracji, można uzyskać darmową i fachową pomoc specjalistów od spraw kolorystyki i designu. Ponadto goście salonu przy filiżance kawy i starannie wyselekcjonowanej muzyce miło spędzą czas.

Nowy Ekskluzywny Salon z Farbami ,,Myszak i Wspólnicy” mieści się na ul. Narbutta 83 lok. U7 (wejście od ul. Łowickiej). Goście salonu dostaną tu wszystkie elementy, które potrzebne są do odnowienia mieszkania i domu, począwszy od farb do wnętrz, środków do odnowy i pielęgnacji drewna i metalu, aż po pędzle, i akcesoria wielu rożnych firm. Bogata ekspozycja składa się zarówno z poszczególnych gotowych kolorów a także z palety tysiąca barw, które przygotowywane są na miejscu w specjalnym mieszalniku firmy Tikkurila i Beckers. W ofercie znajdują się również produkty takich marek, jak Benjamin Moor. Bogata oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Klienci mają ułatwiony wybór kolorów odpowiedniego dla ich potrzeb i oczekiwań.

W salonie prezentowane są wszelkie nowości, które dopiero weszły do oferty firmy.

Salon zachwyca nie tylko ofertą produktową, lecz również koncepcją architektoniczną. Surowe wnętrze tworzy niepowtarzalny klimat do zmian i poszukiwania inspiracji.

To miejsce zakupów i miejsce spotkań.

Otwarty na początku czerwca Ekskluzywny Salon z Farbami to nie tylko punkt handlowy, ale też miejsce spotkań z architektami i projektantami wnętrz. Dzięki fachowej obsłudze i przejrzystej ekspozycji, wybór odpowiednich produktów jest prawdziwą przyjemnością.

Więcej na www.farbymyszak.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas