Designteka

wydarzenia

Posmakuj design

10.07.2013

POSMAKUJ DESIGN – to cykl 3 wakacyjnych czwartkowych spotkań, wokół stołu i kina z nutą dizajnu w tle. Internity wraz z telewizjami DOMO+ i KUCHNIA+ przygotowało 3 fantastyczne spotkania na skwerze pomiędzy Instytutem Mechaniki Precyzyjnej a Defabryką, przy ul. Duchnickej 3 na Żoliborzu.

Spotkania odbędą się w wakacyjne czwartki – pierwsze już 25 lipca, kolejne 29 sierpnia i 26 września, start o 19.00.

Poza fantastycznymi daniami autorstwa szefa kuchni Tomasza Jakubiaka znanego z kanału Kuchnia+ wraz z Bartoszem Hebą z Webera, będzie można zapoznać się z tradycją browarnictwa dzięki marce Browar Czarnków, która wspiera wydarzenie,jak i skorzystać z orzeźwiających napojów marek Fritz, Yerbata i Kofola.

Dla dzieciaków przygotowano specjalną strefę warsztatową „Dzieciaki Od Kuchni”.

Przez 1,5 h warsztatów dzielni szefowie kuchni będą stawiać pierwsze kroki w swoich kulinarnych przygodach. Na warsztaty wymagane są wcześniejsze zgłoszenia. Dzieci pozostają pod wyłączną opieką swoich opiekunów prawnych podczas trwania całego wydarzenia.

Poza pokarmem dla ciała, serwujemy również pokarm dla duszy – po kulinarnych doznaniach przyprawionych muzyką przygotowaną przez Chilli Zet, Maria Senczyszyn z DOMO+ opowie o tym, co wspólnego ma kuchnia i dizajn i jaką rolę pełni ogień w domu. Pokażemy film „Poużywajmy sobie. Historia polskiego wzornictwa”. Wielki ekran (6m&7m), leżaki i pufy – dobre jedzenie i letni nastrój – to wszystko już podczas wakacyjnych spotkań POSMAKUJ DESIGN.

Dziękujemy KUCHNI+, DOMO+, ABB, GEBERITOWI, DEFABRYCE i INSTYTUTOWI MECHANIKI PRECYZYJNEJ – bez ich wsparcia nasza przygoda ze smakiem i dizajnem nie byłaby możliwa. Dzięki!

Dziękujemy Łódź Design Festiwal za objęcie nas swoim Patronatem – podczas naszych piknikowych spotkań będzie można zapoznać się z programem Festiwalu.

Zapraszamy!

Informacje organizacyjne:

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny rozsyłany drogą mailową i dostępny na stronach i profilach FB patronów medialnych.

W przypadku złej pogody organizatorzy zastrzegają sobie przeniesienie terminu wydarzenia lub zmianę jego formuły.

Więcej informacji:

www.facebook.com/InternityWaw

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas