Designteka

wnętrza

Poznajcie laureatki konkursu CREATOR

17.07.2019

Każde szkolenie w ramach  CREATORA kończy się prezentacją autorskich prac uczestników, a wyróżnieni Kursanci są promowani przez patronów medialnych CREATORA.  To świetna okazja do pokazania się na rynku i rozpoczęcia kariery.

Kursy projektowania wnętrz Creator, rozszerzone również o naukę obsługi programu Archicad, organizowane są cyklicznie w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Zajęcia prowadzą architekci, projektanci, wykładowcy akademiccy i specjaliści w branży. Po ukończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje świadectwo MEN i certyfikat Graphisoft.

–Edukujemy i szkolimy przyszłych projektantów i designerów wnętrz od kilkunastu lat, w kilku miastach w Polsce. Dokładnie znamy rynek i dążymy do tego, by nasi absolwenci odpowiadali na jego potrzeby.  Uczestnicy otrzymują od nas kompleksową wiedzę dotyczącą całego procesu projektowego. Podczas zajęć zajmują się aranżacjami przestrzeni o określonych funkcjach. Poznają także niezbędne do pracy narzędzia jak np. Archicad – jeden z najlepszych programów komputerowych do projektowania wnętrz. Dzięki temu, po zakończeniu kursu są kompleksowo przygotowani do pracy w zawodach projektanta, dekoratora i stylisty. Ofertę wzbogacają szkolenia oraz praktyczne zajęcia fakultatywne, organizowane specjalnie w showroomach wnętrzarskich i pracowniach projektowych – wyjaśnia Małgorzata Stawińska, pomysłodawczyni i właścicielka firmy Creator.

Laureatką krakowskiej edycji konkursu została tym razem Katarzyna Prenkiewicz. Zawodowo zajmuje się tańcem- prowadzi własną szkołę i tworzy choreografie. Projektowanie wnętrz zawsze było jej marzeniem. Jak przyznaje-czekała na moment, by móc zająć się nim profesjonalnie. Jej kluczem do sukcesu na obu polach jest uważne wsłuchanie się w potrzeby klienta i wychodzenie poza schematy.

Najlepszy projekt we Wrocławiu przedstawiła Agata Szreniawa, dla której konkurs był prezentem na 30-ste urodziny. Jest laureatką Technologii Chemicznej, ale w wolnych chwilach zajmuje się renowacją mebli. Zawsze interesowała się architekturą wnętrz i marzy o pójściu w tym kierunku. Do stworzenia zwycięskiego projektu zainspirowały ją filmy Wesa Andersona.

Aleksandra Witek pasję do projektowania wnętrz łączy z zamiłowaniem do fotografii. Sama siebie nazywa estetką- zwraca ogromną uwagę na detale i spójność koncepcji. W konkursowym projekcie połączyła nowoczesny minimalizm i domową atmosferę. Przyznaje, że ta przygoda była spełnieniem jej marzeń.

Ostatni wyróżniony projekt należy do Beaty Sopel. Pasja do pięknych i funkcjonalnie urządzonych przestrzeni drzemała w niej od lat, aż w końcu kolekcja pomysłów musiała znaleźć ujście w praktyce. Inspiracje czerpie z podróży, a jej motorem napędowym jest trójka dzieci. Teraz projektowanie traktuje jako swój sposób na życie.

Nowe edycje kursu rozpoczną się we wrześniu. Więcej szczegółów na stronie: http://www.creator.net.pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas