Designteka

wydarzenia

Prezentacja nowości Peka

28.10.2016

Prezentację najnowszego katalogu, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowości w systemach przechowywania poznali architekci i projektanci podczas spotkania w warszawskim showroomie marki PEKA 18 października 2016 r.

Katalog marki PEKA ma w tym roku odświeżoną – nowatorską formułę, która w znacznym stopniu ułatwia projektantom szybkie znalezienie produktów spełniających ich wymagania. W tym wydaniu systemy zostały przyporządkowane do modułów szafek w taki sposób, aby pokazać różnorodność rozwiązań dla projektowanej przestrzeni. Opisy produktów wzbogacono też o skrócone schematy montażu wraz z instrukcjami technicznymi.

Nowatorskim rozwiązaniem jest również aplikacja mobilna na smartfony i tablety, która integralnie uzupełnia katalog. Zawartość katalogu rozbudowano bowiem o dodatkowe treści w formie cyfrowej, oznakowane specjalnymi czarnymi ikonkami, które są widoczne na stronach. Gdy przytrzymamy nad nimi telefon z działającą aplikacją Peka Apps z łatwością możemy poprzez nią przeglądać interesujące nas modele 3D, galerie zdjęć oraz filmy. Więcej informacji o Peka Apps i linki do instalacji: http://www.peka.pl/aplikacja/

 

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy na spotkania podczas których prezentujemy katalog i aplikacje Peka Apps. Takie szkolenia odbywają się w naszych trzech showroomach: W Warszawie, Gdyni oraz Swarzędzu koło Poznania. Informacja o datach najbliższych szkoleń dostępna jest na stronie: http://www.peka.pl/pl/page/355/najblizsze-szkolenia- .

fot. Anna Jabłońska OKK!

Więcej na www.peka.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas