Designteka

wydarzenia

Przegląd Portfolio – Łódź Design 2010

23.07.2010

Przegląd Portfolio to bardzo popularna i atrakcyjna forma przedstawienia własnej pracy specjalistom w wybranej dziedzinie.

4. Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi – LDZIGN 2010 po raz pierwszy w Polsce oferuje taką możliwość w dziedzinie wzornictwa.

Wydarzenie to skierowane jest do studentów, absolwentów szkół artystycznych oraz projektantów, którzy debiut mają już za sobą. Bezpośrednie spotkania z profesjonalistami w dziedzinie designu, m.in. kuratorami, managerami produktów, projektantami oraz producentami dają możliwość zweryfikowania umiejętności, wiedzy i sposobu prezentacji projektów. Poddanie portfolio merytorycznej ocenie recenzentów stwarza szansę weryfikacji zaprezentowanych pomysłów i może zaowocować m.in.: wdrożeniem pomysłu do produkcji, propozycją wystawy bądź publikacją. Wybór uczestników zostanie dokonany na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Informacje dla uczestników:

Rejestracja

Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, CV oraz swoje portfolio o wielkości do 3 MB na adres e-mail portfolio@lodzdesign.com od 1 lipca do 20 września 2010.

Prace można też nadsyłać na płycie DVD/CD na adres Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, z dopiskiem Przegląd Portfolio.

UWAGA: prosimy o tytułowanie plików swoim nazwiskiem i imieniem – np. Kowalska_Anna_CV.pdf (doc, docx), Kowalska_Anna_portfolio.pdf, Kowalska_Anna_formularz.doc.

Najpóźniej do 1 października na stronie Łódź Design, która wkrótce zostanie uaktualniona, zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przeglądu.

Organizacja portfolio

Każda z osób uczestniczących w przeglądzie spotka się z 5 wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji z recenzentem to 30 minut. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, których działalność jest zbieżna z waszymi zainteresowaniami i potrzebami. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się on-line i decyduje kolejność zgłoszeń. Przegląd odbywa się w godzinach 10:00-17:00. W tym czasie zaplanowana jest półgodzinna przerwa.

Więcej na www.lodzdesign.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas