Designteka

dodatki

Przyjaciele świeżego zapachu

13.08.2012

Przyjaciele świeżego zapachu – Achille, Cesare i Ercole w kolekcji Mr. & Mrs. Fragrance.

Achille, Cesare i Ercole, dostępni w nowej ofercie sklepu AROMALUX, staną się również Twoimi przyjaciółmi, a dzięki ich obecności świeży zapach na długo zapanuje w twojej szafie, w samochodzie i na półkach z obuwiem.

Kolekcja stworzona przez słynnego projektanta, Lucca Tazi, pojawiła się nowej, poszerzonej ofercie firmy AROMALUX. Wprowadzenie nowych produktów związane jest z poszerzaniem działalności na rynku zapachów do wnętrz.

W szafie, butach i .. samochodzie

Achille dba, by nie przyjemna woń nie zagroziła twojemu obuwiu. Do specjalności Cesara należy eliminowanie zmory kierowców czyli nieświeży zapach w samochodzie. Ercole nie tylko bez litości rozprawi się z brzydkim zapachem zaglądającym do szafy, ale też nie pozwoli, aby zadomowiły się w niej mole. Cała trójka składa się z aktywnych cząsteczek i naturalnych olejków eterycznych, które stoją na straży ładnego zapachu we wszystkich miejscach, gdzie jest taka potrzeba.

Achille, Cesare i Ercole są dostępni w sklepie internetowym Aromalux w cenie 36 za sztukę. Każdy z nich dostępny jest w 6 wariantach: białym o zapachu „Świeżość ”, żółtym „Wanilia”, zielonym „Cytrusowym”, pomarańczowym „Energia”, czerwonym „Mięta pieprzowa” oraz czarnym „Drzewo cedrowe”.

 

AROMALUX jest dystrybutorem ekskluzywnych produktów zapachowych do domu i biura. Bogaty wybór dyfuzorów trzcinowych, świec, mydełek i olejków zapachowych został skomponowany na bazie naturalnych składników – olejków roślinnych, wosku i soi. Różnorodność designu produktów oraz bogaty bukiet kompozycji zapachowych pozwoli znaleźć odpowiedni styl do każdego pomieszczenia. Wyłączną dystrybucję swoich marek w Polsce powierzyli m.in. producenci: Abode Aroma, Scented Space, Very Chic Home Parfum, Mr. & Mrs. Fragrance, ILANGA, Pantine Candles.

Więcej informacji na stronie www.aromalux.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas