Designteka

wnętrza

Raptor RT01 – więcej niż stół

11.04.2012

Wobec niego nie można pozostać obojętnym. Jego forma zaskakuje, intryguje, sprawia, że chcemy oglądać go z każdej strony. Bo Raptor został stworzony po to, by być wyjątkowy. Zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzanych projektantów – Sotyrysa i Aleksandera Pantopulos, którzy wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, stworzyli doskonałą mieszankę najnowszych technicznych osiągnięć i pięknej formy.

RT01 to stół, który wyprzedza trendy. To mebel przyszłości, łączący wyjątkowy design i profesjonalne wykonanie. Raptor to oferta dla wymagających klientów, którzy cenią sobie niezależność, profesjonalizm i jakość, ale także kreatywność, dynamikę i pewność siebie.

RT01 to idealny wybór do nowoczesnego biura, ale także zacisza domowego, gdyż jego harmonijny, urzekający kształt tworzy niepowtarzalny klimat.

Niezwykle ważnym atutem stołu jest możliwość samodzielnego stworzenia jego wyglądu dzięki wymienialnemu korpusowi i blatom. Raptor to stół, który daje nam pełną niezależność. To my decydujemy, czy jego korpus będzie połyskujący czy matowy, biały, szary a może czarny. Mamy także możliwość zdecydowania o wyglądzie blatu. Raptor może stać się wyrazem naszej osobowości. Szeroki wybór naturalnych materiałów, jakie proponuje producent, daje nam przestrzeń dla własnej twórczości.

Stół ten jest oferowany w różnych konfiguracjach kolorystycznych, wykorzystując wysokiej jakości polerowane lub chromowane odlewy aluminiowe. Możemy być pewni, że Raptor zaspokoi naszą potrzebę obcowania z przedmiotami ultra nowoczesnymi, a zarazem eleganckimi.

Więcej na www.landor.com.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas