Designteka

wydarzenia

RE:produkcje vol.4

07.11.2011

RE:produkcje vol.4 czyli WIELKI POWRÓT największych w Polsce targów wyrobów handmade, vintage i design!

W ostatnią niedzielę listopada (27.11.2011) nie może Cię zabraknąć w 1500m2 do wynajęcia na ul. Solec 18 na warszawskim Powiślu. Czekać tam będzie prawdziwy zakupowy raj dla wszystkich miłośników dobrego designu, stylowych dodatków i perełek vintage!

Po prawie rocznej przerwie powracają największe w Polsce targi wyrobów handmade, vintage i design: biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku

R E : p r o d u k c j e vol. 4. Ta edycja ma przebić swymi rozmiarami wszystkie poprzednie! Tym razem spodziewamy się bowiem ponad 200 stoisk, na których artyści i projektanci pokażą jak wyglądać oryginalnie i stylowo. Będzie można popatrzeć, porozmawiać, zapoznać się i nabyć prawdziwe modowe skarby po atrakcyjnych cenach, bezpośrednio z rąk, które je wykonały :)

Absolutnie KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, jak i niebanalne prezenty gwiazdkowe dla swoich najbliższych. Do wyboru, do koloru: dodatki, biżuteria, ubrania, buty i ceramika. A wszystko to absolutnie unikatowe, niebanalne i stylowe, w cenach od 5 do 5555zł.

Wśród artystów gościć będą takie sławy, jak: Motiv Art, Licoreese, Karina Królak, Anna Wykrój, Alelale, Patka Smirnow, Twins, Miss Spark, Kfiatek Zdolne Rączki, Marta Misiuro i wielu, wielu innych!

Impreza odbędzie się w klubie 1500m2 do wynajęcia na ul. Solec 18 w godzinach 12.00 – 18.00. Na miejscu zapewniamy świetny klimat, muzykę oraz bar obfitujący w jadło i napoje.

Autorką plakatu na tę edycję targów jest Ewa Trojanowska, znana także jako Kfiatek Zdolne Rączki, której stoisko także znajdziecie na RE:produkcjach vol. 4.

Więcej na:

http://www.facebook.com/event.php?eid=171827272907924&pending&context=create

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=171837006240284&id=171827272907924&ref=notif&notif_t=like#!/reprodukcje.targi

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas