Designteka

wydarzenia

RZUT Poziomy

12.02.2012

Startuje projekt RZUT Poziomy – rozmowy o projektowaniu.

Centrum Architektury i Wzornictwa w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa zapraszają na rzeczową i wartką dyskusję o projektowaniu. Spotkanie jest częścią projektu o nazwie RZUT Poziomy. Cykl wykładów zostanie zainaugurowany 15 lutego w Owocach i Warzywach wystąpieniem Michała Piaseckiego – Forma a technologia. Architekt opowie o swojej działalność konsultingowej związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania i tworzeniem niestandardowego oprogramowania, skryptów i modeli parametrycznych, umożliwiających generowanie, zarządzanie i optymalizację złożonych form.


W drugiej części spotkania dyskusję z zaproszonym gościem poprowadzi Igor Gałązkiewicz.

Ideą RZUTU Poziomego jest omówienie i analiza konkretnych zagadnień z dziedziny wzornictwa, architektury i brandingu poprzez pryzmat doświadczenia zaproszonego gościa. Formuła cyklicznych, otwartych spotkań pozwoli łódzkiej publiczności na częstszy kontakt z dziedzinami projektowymi. Ze względu na profil działalności CAiW nie zabraknie także kwestii poświęconych zastosowaniu dziedzin projektowych w procesie wzmacniania i budowania tożsamości marki.

Spotkania w ramach cyklu RZUT Poziomy będą prowadzone naprzemiennie w CAiW oraz klubokawiarni Owoce i Warzywa.

Michał Piasecki

Michał Piasecki prowadzi działalność konsultingową w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania od 2009 roku. Tworzy niestandardowe oprogramowanie, skrypty i modele parametryczne, które umożliwiają generowanie, zarządzanie i optymalizację złożonych form. Zajmuje się interdyscyplinarnymi projektami na styku architektury, projektowania produktu i grafiki. Przed rozpoczęciem własnej działalności Michał pracował jako architekt i ukończył Wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej, Iaac w Barcelonie oraz Msc Adaptvie Architecture and Computation na Bartlett w Londynie.

www.michalpiasecki.com

/Każdej edycji RZUTU Poziomego towarzyszyć będzie kolekcjonerska pocztówka z projektem bohatera danego spotkania. O identyfikację projektu zadba Marcin Dąbrowski ze studia Ortografika.

Po garść świeżych informacji o projekcie zapraszamy na stronę http://www.facebook.com/RZUTpoziomy

RZUT Poziomy/01 – Michał Piasecki – Forma a technologia, 15.02.2012, godz. 18.30, klubokawiarnia Owoce i Warzywa, ul. Traugutta 9, Łódź/

Więcej na:

www.designcentre.pl

www.owoceiwarzywa.com

{designteka.pl} objęła patronat nad wydarzeniem!

Zapraszamy!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas