Designteka

wydarzenia

RZUT Poziomy/09

13.03.2013

Centrum Architektury i Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na RZUT Poziomy – cykl spotkań o projektowaniu.

23 marca 2013 w auli Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w ramach dziewiątego wykładu zatytułowanego „F” jak Facebook „F” jak fashion czyli marka modowa w internecie będziemy gościć reprezentantkę SHOWROOM`u, platformy e-commerce zajmującej się sprzedażą produktów marek i niezależnych projektantów mody-Julię Turewicz.

Zwiększamy pole widzenia i kierujemy wzrok na branżę modową. Jednocześnie jednak pozostajemy wierni rdzennemu zagadnieniu Rzutu Poziomego, czyli marce. Kolejną edycję spotkania poświęcamy polskiej, niezależnej modzie. W temat wprowadzi nas SHOWROOM, równie niezależna inicjatywa, która dzięki specyficznej formule funkcjonowania w szybkim tempie zyskała dużą popularność. Dowiemy się jak od koncepcji poprzez rzeczywiste działanie zbudował on swoją tożsamość a także w jaki sposób pomaga kreować markę projektanta. Porozmawiamy

o teorii promocji oraz o możliwościach rozwiązań sprzedażowych z pomocą Facebooka od praktycznej strony. Wykład kierujemy w szczególności do młodych wchodzących na rynek projektantów, studentów wydziału projektowania i wszystkich zainteresowanych tematyką branży modowej. W drugiej części spotkania dyskusję z zaproszonymi gośćmi poprowadzi dyrektor Centrum Architektury i Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, Igor Gałązkiewicz.

Ideą RZUTU Poziomego jest omówienie i analiza konkretnych zagadnień z dziedziny wzornictwa, architektury i brandingu poprzez pryzmat doświadczenia zaproszonego gościa. Formuła cyklicznych, otwartych spotkań pozwoli łódzkiej publiczności na częstszy kontakt z dziedzinami projektowymi. Ze względu na profil działalności CAiW nie zabraknie także kwestii poświęconych zastosowaniu dziedzin projektowych w procesie wzmacniania i budowania tożsamości marki.

SHOWROOM

SHOWROOM jest platformą sprzedaży dla niezależnych projektantów mody i designu, która skupia już ponad 300 twórców. Jako startup funkcjonuje od początku 2012 roku. Można tu kupić ubrania, biżuterię oraz akcesoria sprzedawane bezpośrednio przez projektantów. W odróżnieniu od pozostałych butików online transakcja kupna i sprzedaży zawierana jest pomiędzy sprzedającym a kupującym. Założycielami platformy są Michał Juda i Jasiek Stasz. (www.shwrm.pl)

RZUT Poziomy/ 09 –SHORWOOM/ „F” jak Facebook „F” jak fashion czyli marka modowa w intenecie/ 23 marca 2013 r., godz.12.00., aula Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, ul. Targowa 65

Więcej informacji:

facebook.com/RZUTpoziomy

 

 

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas