Designteka

wydarzenia

Ściana artystycznie zaprojektowana

31.10.2018

Firma Muraspec zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt tapety do obiektu hotelowego, biura, restauracji. Do udziału w konkursowych zmaganiach producent zaprasza projektantów, designerów, grafików, studentów oraz wszystkich ludzi kreatywnych, którzy chcą zaprojektować unikatową okładzinę ścienną.

Tematem konkursowych zmagań Muraspec, renomowanego producenta okładzin ściennych, jest hasło: „Ściana artystycznie zaprojektowana – tapeta kluczowym elementem aranżacji biura, hotelu, restauracji”.

Adresatem projektowanej okładziny jest wnętrze publiczne, ponieważ firma Muraspec specjalizuje się w produkcji tapet obiektowych, czyli okładzin o podwyższonych parametrach użytkowych, zwykle wykorzystywanych w biurach, hotelach, restauracjach, sklepach, kawiarniach i in.

Na całym świecie tapety Muraspec zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami, chronią przed mikropęknięciami oraz są elementem dekoracyjnym i estetycznie wyróżniającym wnętrza.

Do udziału w projektowych zmaganiach firma Muraspec zaprasza architektów i dekoratorów wnętrz, designerów, grafików, studentów oraz wszystkich ludzi kreatywnych, których pasją jest tworzenie i aranżacja przestrzeni. Konkurs ma charakter otwarty – mogą zgłaszać się do niego zarówno osoby fizyczne (pełnoletnie!) jak również firmy. Stworzona grafika musi być wzorem autorskim i uwzględniać rodzaj struktur podkładu dostępnego w ofercie Muraspec.

Prace zostaną ocenione przez powołane do tego zadania Jury, w którym zasiądzie przedstawiciel Organizatora oraz specjaliści z branży hotelarskiej, biurowej, wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Nagrodą w konkursie Muraspec jest wdrożenie nagrodzonego projektu tapety do produkcji oraz wynagrodzenie w postaci 1% zysków ze sprzedaży tapety przez okres 5 lat. Warunki uczestnictwa w konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej firmy Muraspec pod adresem www.muraspec.pl w zakładce BLOG.

Więcej o konkursie tutaj: https://www.muraspec.pl/blog/konkurs-na-projekt-tapety

 

Najważniejsze informacje związane z konkursem Muraspec „Ściana artystycznie zaprojektowana – tapeta kluczowym elementem aranżacji biura, hotelu, restauracji”:

- start: 4 października 2018 r.

- przyjmowanie projektów: do 20 grudnia 2018 r.

- ogłoszenie wyników: 25 stycznia 2019 r.

- zgłoszenia: muraspec@muraspec.eu

Więcej informacji na www.muraspec.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas