Designteka

wnętrza

Seria Khroma – nowy wymiar łazienki

06.08.2009

Seria Khroma firmy Roca to stylowe połączenie koloru i dizajnu.

fot. www.roca.pl

Roca, światowy lider w dziedzinie projektowania rozwiązań dla łazienek, wprowadził na rynek innowacyjną, komfortową i funkcjonalną kolekcję Khroma.

Seria ceramiki sanitarnej Khroma, zaprojektowana przez światowej sławy projektanta Vincenta Grégoire, wprowadza do łazienki kolor, odchodząc od panującej tu dotąd biel.

fot. www.roca.pl

Nowe produkty cechują się, owalnymi kształtami, minimalistyczną formą, a ich design został podkreślony przez intensywne i modne barwy.

Kolekcja dostępna jest w czterech kolorach: czerwonym, niebieskim, jasnym i ciemnym szarym. Każdy z tych kolorów nadaje łazience nowy wymiar i umożliwia dopasowanie kolekcji do wymagań i stylu życia każdego z nas.

Klasyczna czerwień Passion Red jest odzwierciedleniem szybkiego tempa życia, przez co doskonale komponuje sie z wystrojem miejskim. Nowoczesny, niepospolity błękit pod nazwą Oxygen Blue, nadaje stonowany charakter każdemu wnętrzu. Dopełnieniem są dwa odcienie szarości: nowoczesny i industrialny Street Grey oraz awangardowy, nadający powagi i elegancji Silver Grey.

fot. www.roca.pl

W skład najnowszej kolekcji firmy Roca wchodzi szeroka gama umywalek:z półpostumentem, postumentem, meblem, blatem lub z ozdobnym syfonem. Pozostałe elementy serii: designerskie miski wc oraz bidety wc oferowane są w wersji stojącej i podwieszanej. Pokrywa oraz deska WC zostały dodatkowo wzbogacone miękkim materiałem Soft Texture.

fot. www.roca.pl

Źródło i zdjęcia: www.roca.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas