Designteka

wydarzenia

Showroom DecoBazaar.com

04.12.2011

Galeria internetowa DecoBazaar.com otwiera swoją siedzibę oraz showroom w centrum Wrocławia. Lokal powstaje przy ul. Łokietka 6, w parterze XIX wiecznej kamienicy, zaledwie 10 minut spacerem od Rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, gdyż ul. Łokietka leży w samym sercu artystyczno-rzemieślniczej dzielnicy Nadodrze. To tutaj tętni artystyczne życie Wrocławia, powstają galerie, pracownie i przeróżne inicjatywy kulturalne.

DecoBazaar.com to adres dobrze znany polskim artystom i projektantom a także wszystkim miłośnikom sztuki i designu. Galeria istnieje online od ponad 6 lat i zrzesza kilkuset twórców z całej Polski.

Showroom we Wrocławiu będzie miał charakter stacjonarnej galerii designu i nowoczesnego rękodzieła, w której na żywo będzie można obejrzeć oraz kupić wyselekcjonowane produkty młodych, polskich projektantów i niszowych marek, do tej pory dostępne wyłącznie przez Internet. Znajdziemy tam zarówno akcesoria wnętrzarskie, jak i ubrania, torebki czy biżuterię. Z myślą o młodych rodzicach zaplanowano też duży wybór ręcznie wykonanych zabawek.

Właściciele galerii chcą stworzyć miejsce łączące różnorodne funkcje i doświadczenia, które na stałe zagości na kulturalnej mapie Wrocławia. Dlatego też, oprócz sprzedaży prac artystów, planują promować twórcze spędzanie wolnego czasu poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z ciekawą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie a także ilustrowanych książeczek dla dzieci.

Oferta showroomu będzie się stale zmieniać, aby nie było nudno i aby promować jak największą liczbę zdolnych projektantów. Na sam początek w DecoBazaar będzie można zobaczyć produkty kilkudziesięciu marek, a wśród nich między innymi: Aga Paul, Goshico, Twins, Magdalena Łysiak, Sankowo, Piueco, Purol Design, Karolina Hady-Surowiec, Mops Design, Be – być i tworzyć, Uniqo, Baba Design, Magda Hasiak, Sylwia Snoch, Cado, Dorota Kos, Lilyshop, Pillow, Minimetry, Katsu, Rabose Workshop, Studiosfera, Agabag, Odio Tees, Studio Baba, Maja Allure, Felt Label, Kasia Zapała i wielu innych.

MIEJSCE: Wrocław, ul. Łokietka 6

TERMIN: Sobota, 10 grudnia, 10.00 – 18.00

WSTĘP: Wolny

Więcej informacji o showroomie publikujemy tutaj:

http://www.decobazaar.com/showroom.html

oraz na naszym blogu:

http://www.decobloog.com/index.php?cat=5

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/184745904948635/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas