Designteka

dodatki

Składana wanienka Flexi Bath

31.03.2010

The FLEXI BATH to jedyna plastikowa wanienka dla dziecka, którą możesz złożyć i zabrać tam gdzie chcesz.

Pomysł na produkt powstał w Danii i tam jest on produkowany aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Pomimo tego że wanienka się składa, jej wytrzymałość jest tak samo duża jak standardowej (nieskładanej) wanienki. Producent dołożył wszelkich starań aby była ona bezpieczna i spełniała wysokie wymagania.

Materiały z których wykonana jest wanienka przeszły rygorystyczne testy pod kontem bezpieczeństwa dla zdrowia dziecka (nie zawierają Bisfenolu A), jak i pod kątem wytrzymałości na czynniki takie jak: działanie środków do kąpieli, promieni UV oraz wytrzymałość na wielokrotne składanie i rozkładanie.

Wykonana z polipropylenu (PP) o elastycznych bokach (Elastometr Termoplastyczny TPE), wanienka Flexi Bath w mgnieniu oka składa się w teczkę zamykaną od góry klamerką.  Z łatwością można schować ją do szafki lub na półkę, jak również zabrać ze sobą w podróż, gdyż nie zajmuje dużo miejsca.

Na dnie wanienki znajduje się korek w kształcie kleksa, dzięki któremu można łatwo opróżnić wanienkę z wody, nie nadwyrężając kręgosłupa mamy.

Optycznie wanienka Flexi Bath może sprawiać wrażenie mniejszej niż standardowe wanienki, jednak to tylko złudzenie optyczne, bo wanienka nie posiada wielkiego profilowanego rantu.

Wanienka Flexi Bath jest wanienką XXI wieku, która ma taką samą pojemność wody jak ¾ wanienek dostępnych na rynku czyli 39 litrów.

Wanienka Flexi Bath jest niezwykle praktyczna i funkcjonalna, sprawdza się idealnie gdy w łazience jest mało miejsca albo kiedy nie ma wanny tylko prysznic. Doskonale się także sprawdzi jako wanienka podróżna czy basen dla dziecka.

Wymiary: pojemność – 39 litrów; długość – 66 cm; szerokość – 39 cm po złożeniu ok. 6 cm; wysokość – 24 cm; waga –1270 g.

Wanienka dostępna jest w sześciu kolorach: różowa, niebieska, biała, czerwona, zielona, przeźroczysta.

Wanienka Flexi Bath otrzymała główne nagrody:

Design for Family – wręczana podczas Warsaw Fashion Street (w Jury zasiadał między innymi Pan Janusz Kaniewski znany designer i Agnieszka Warchulska )

Innowacja 2009 – przyznana przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Centrum Innowacji FIRE

Laur Konsumenta 2009 – Odkrycie

Machina Design Awards 2009 – wyróżnienie w kategorii „ Dzieci” (w Jury zasiadali: Janusz Kaniewski, Paolo Pininfarina, Cesar Mendoza, Dean Weldon, Kota Tsukamoto, Dorota Koziara, Ewa Minge, Kayah, Piotr Metz, Marek Knap, Ela Wiatr i Andrzej Pągowski)

Więcej informacji: mablo.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas