Designteka

wydarzenia

Slow Weekend #6

30.11.2016

Slow Weekend #6 – Kupuj Lepsze Prezenty

Już 10 i 11 grudnia odbędzie się największa impreza lifestylowa w Polsce, gromadząca polskich twórców nurtu Slow. Slow Weekend ponownie odbędzie się w Soho Factory – który jest oficjalnym partnerem tej imprezy. Hasłem przewodnim świątecznej edycji jest Kupuj Lepsze Prezenty – wytwarzane w Polsce, w limitowanych seriach, wykonane z najlepszej jakości materiałów, wspierające lokalne społeczności.

W trzech industrialnych halach swoje produkty zaprezentuje około 350 wystawców. Wśród nich polscy projektanci mody damskiej i męskiej, biżuterii i akcesoriów, wytwórcy naturalnych kosmetyków, lokalni producenci jedzenia, food trucki, kreatorzy designu czy księgarnie. Nie zabraknie również produktów dla najmłodszych, min. ubrań, dodatków, gier czy zabawek. Organizatorzy przygotowują również plac zabaw i edukacji dla dzieci.

Po raz pierwszy na Slow Weekendzie powstanie Strefa Zwierzaka, której partnerem jest Petcetera. Dzięki temu udane prezenty otrzymają w tym roku również czworonożni przyjaciele. Osoby, które nie posiadają zwierząt będą mogły za to wesprzeć fundację Psygarnij. Na wydarzeniu odbędzie się zbiórka karmy oraz polarowych kocy dla psich schronisk oraz azyli.

Przez dwa dni imprezy na odwiedzających czeka wiele darmowych atrakcji. Antresola w hali nr 15 zamieni się w strefę jogi. Goście wydarzenie będą mogli poznać jej praktyczne jak i teoretyczne aspekty. Nie zabraknie usług kosmetycznych oraz relaksującego masażu tajskiego.

Na poszukujących lepszych prezentów czeka również wiele motywów świątecznych: producent maszyn do szycia Juki zaprasza na warsztaty szycia worków na prezenty oraz ozdób choinkowych, Frisco.pl – supermarket online podpowie jak zamienić godziny spędzane w hipermarketach na to, co przed świętami najważniejsze. Dodatkowo Rihhno proponuje malowanie drewnianych zawieszek na choinkę, a Bazgrołaki warsztaty projektowania materiałowych toreb z motywami świątecznymi. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba partner Slow Weekendu – Radio Zet Chilli. Wszystko w niespiesznej atmosferze Slow, wśród polskich wystawców.

#KupujLepszePrezenty

Slow Weekend 6. Kupuj Lepsze Prezenty

Godziny trwania: 11:00 – 19:00.

Wstęp na imprezę: bezpłatny.

Możliwość swobodnego poruszanie się przez osoby niepełnosprawne.

Miejsce przyjazne czworonogom.

Grupa Slow powstała w lutym 2014 roku. Od początku działalności skupiona jest na aktywnej promocji trendu „Slow”, który definiuje jako lokalne, zdrowe i mądre podejście do konsumpcji.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas