Designteka

lifestyle

Społecznościowy Samsung

06.10.2009

Jesteś miłośnikiem portali społecznościowych, takich jak Facebook, MySpace, Twitter czy Flickr? Samsung B3310 to telefon dla Ciebie.

We wrześniu do sprzedaży na rynkach europejskich trafił nowy model Samsunga – B3310. Telefon dostępny jest w 2 odważnych wersjach kolorystycznych:  czarno-niebieskiej oraz czarno-różowej.

Na pierwszy rzut oka widać, że designerzy Samsunga, bazowali swój projekt na modelu Nokia Surge. Oba modele oparte są na tym samym koncepcie – posiadają kilka klawiszy po lewej stronie (a nie pod ekranem, tak jak w większości modeli) oraz wysuwaną klawiaturę QWERTY.

samsung_b3310

Jak zapewnia producent, nowy model posiada szereg udogodnień pod kątem szybkiego i łatwego przeglądania internetu a w szczególności popularnych serwisów społecznościowych takich jak Facebook, MySpace, Twitter czy Flickr.

samsung-b3310

Niestety pod względem techniczym, Samsung nie wprowadza żadnej rewolucji, aby nie powiedzieć, że zostaje z tyłu. 2-calowy ekran, 40MB wbudowanej pamięci i aparat fotograficzny o rozdzielczości 2Mpix to trochę mało jak na model z drugiej połowy 2009 roku.

Źródło i zdjęcia: www.samsung.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas