Designteka

wydarzenia

Spotkanie z marką Axo Light

17.02.2016

Blogerów wnętrzarskich, dziennikarzy i miłośników designu zapraszamy na spotkanie z marką Axo Light, które odbędzie się 18.02 br. o godzinie 17.30 w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN.

Axo Light to wiodący włoski producent oświetlenia. Tworzy projekty, które są synergią najlepszego designu, tradycji i nowych technologii.

Marka powstała na początku lat 90 i w bardzo krótkim czasie stała się popularna wśród architektów i projektantów, a także klientów indywidualnych na całym świecie. W swoim portfolio posiada kilka modeli uznanych przez krytyków designu i konsumentów za kultowe. Projekty Axo Light to niezwykłe połączenie najlepszych materiałów, technologii, barw i estetyk. Marka czerpie swe inspiracje z dziedzictwa wielu kultur. Obecnie Axo Light współpracuje z najlepszymi projektantami, w tym z Karimem Rashidem, jedną z największych osobowości współczesnego designu.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów ekskluzywnego wyposażenia wnętrz nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Działa od 1997 roku i niezmiennie zaskakuje swoją szeroką ofertą wszystkich tych, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza. Na 3000 m2 ekspozycji HEBAN znajdziemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, bogato zdobione meble, ikony designu, oświetlenie i dekoracje najbardziej znanych włoskich i hiszpańskich producentów.

Dodatkowe informacje: www.galeria.heban.pl 

Wstęp wolny! Potwierdzenie obecności: olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas