Designteka

wydarzenia

Spotkanie z marką KASPA

14.10.2015

7 października 2015 architekci i projektanci mieli okazję uczestniczyć w oficjalnej prezentacji, polskiej marki oświetleniowa KASPA. Klimatyczny showroom przy ulicy Spokojnej 7/4 odwiedziło ponad 40 osób. Przybyli spotkali się z właścicielami KASPA, poznali historię i niezwykle bogatą ofertę firmy.

Katarzyna Hanus i Paweł Szymański, właściciele firmy to ludzie od lat związani z branżą oświetleniową. Od początku mieli jasną wizję tego, jaką markę chcą stworzyć. Doświadczenie podpowiadało im, że na polskim rynku brakuje lamp, które jakość i ciekawy design łączyły by z rozsądnymi, dopasowanymi do możliwości polskich klientów cenami. Zdecydowali, że chcą by KASPA była marką polską w pełnym tego słowa znaczeniu: wykreowaną w Polsce, korzystającą z polskich podwykonawców i surowców. Minione spotkanie również nawiązywało stylizacją przestrzeni i poczęstunkiem do klimatu złotej polskiej jesieni.

 

Przybyli architekci mieli okazję podziwiać nową kolekcję, która liczy aż 226 produktów. KASPA to lampy nowoczesne, zróżnicowane stylistycznie, uwzględniające aktualne trendy. Znajdziemy tu i bardzo oszczędne, geometryczne czy minimalistyczne formy, i oświetlenie inspirowane stylem vintage, i nawiązania do form przemysłowych. Inspiracją do ich zastosowania w projektach może być niezwykle starannie opracowany katalog KASPA. Pięknie zaaranżowane zdjęcia znajdują się też na www.kaspa.com.pl, a architekci i projektanci mogą tam znaleźć ponadto komplet modeli 3D… tak pomocnych w pracy projektowej.

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas