Designteka

Spotkanie z marką Sylvania

16.11.2015

Architektów wnętrz publicznych, projektantów i przedstawicieli mediów zapraszamy na spotkanie z marką Sylvania.

W programie:

Szkolenie i prezentacja projektów Sylvania

Stand-up Sebastian Rejent

Pyszny poczęstunek i konkurs z nagrodami

Spotkanie poprowadzi: Olga Kisiel-Konopka

Kiedy: 24.11.2015, godz. 18.00

Gdzie: Luminosfera, ul. Bakalarska 34, Warszawa

Prosimy o potwierdzenie do 23.11.2015: Olga Kisiel-Konopka, olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811

Więcej na:

www.havells-sylvania.com

www.luminosfera.pl

Firma Havells Sylvania to jedna z największych na świecie firm zajmujących się oświetleniem. Przez dziesięciolecia poprawialiśmy jakość życia ludzi, oświetlając ich przestrzenie mieszkalne i wnętrza publiczne. Dziś, nadal rozwijamy naszą reputację jako innowator i twórca wysokiej wydajności, energooszczędnych źródeł światła i opraw oświetleniowych, zapewniając spektrum rozwiązań oświetleniowych, dostosowanych do indywidualnych i komercyjnych potrzeb. Trzy z naszych głównych marek – Concord, Lumiance i Sylvania – koncentrują swą uwagę na badaniach i rozwoju technologii oświetlenia LED, projektowaniu produktu, inżynierii i produkcji, a także pogłębianiu praktycznego doświadczenia, w swoich specjalistycznych dziedzinach działalności: wysokiej klasy profesjonalnego oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego i funkcjonalnego.

Firma Havells Sylvania jest częścią Grupy Havells India Ltd., co daje nam finansową siłę i zasoby, aby znacznie zwiększyć i poprawić działalność w sektorze oświetleniowym. Grupa, która ma 94 oddziały i przedstawicielstwa zatrudnia łącznie 8.000 pracowników w ponad 50 krajach szybko osiągnęła wartość $1,3 mld. Grupa Havells Sylvania to obecnie 18 zakładów produkcyjnych w Indiach, Europie, Ameryce Łacińskiej i Afryce, która produkuje znane na całym świecie produkty, takie jak rozdzielnice, kable, przewody i oświetlenie. Sylvania jest dumna ze swojego silnego produkcyjnego dziedzictwa w Europie. Posiadamy dwa centra produkcyjno–naukowe źródeł światła, Tienen w Belgii z 1967 roku i Erlangen w Niemczech z 1968 roku, oraz dwa zakłady produkujące oprawy oświetleniowe Saint-Etienne (Francja), Newhaven (Wielka Brytania).

Produkując w Europie Sylvania skraca czas rozwoju produktu spełniającego wymagania rynku, przy jednoczesnym zagwarantowaniu europejskiej jakości.

Newhaven (Wielka Brytania): Concord i oprawy Lumiance

Saint-Etienne (Francja): Lumiance i Sylvania oprawy oświelteniowe

Erlangen (Niemcy): Sylvania źródła światła

Tienen (Belgium): Sylvania źródła światła

 

W programie spotkania STAND-UP Sebastian Rejent

Sebastian Rejent – komik, miłośnik komedii stand-upowej I pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt I agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… I nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii I wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie!

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas