Designteka

wnętrza

Srebrzyste Święta

20.12.2016

Srebrzyste Święta – świąteczna promocja mebli Adriana Furniture.

17% rabatu na wszystkie meble Adriana Furniture z kolekcji Dune i Piero można otrzymać kupując je jeszcze do końca grudnia. Wysokość rabatu ma tu symboliczne znaczenie – liczba 17 nawiązuje do nadchodzącego 2017 roku.

W kolekcji Dune pojawiły się także nowości – narożnik XL i szezlong, a także skóra Nevada w kolorze Steel. Promocja nosi nazwę Srebrzyste Święta ze względu na połyskującą, śnieżną poświatę w kolorach tapicerki.

Kolekcję Dune charakteryzuje klasyczny wygląd i prosta forma. Dzięki zręcznemu połączeniu stylu eleganckiego z loftowym idealnie pasuje do większości przestrzeni. Wysokie srebrne nogi dodają lekkości, a poduszki sprawiają, że meble są jeszcze wygodniejsze. Piero to modułowe rozwiązanie, idealnie wpisujące się w styl eleganckich, minimalistycznych wnętrz i podkreślające aranżacyjną oszczędność. Charakterystyczne są tu proste linie, łagodne zaokrąglenia i subtelne nawiązanie do form inspirowanych naturą. Unikalny charakter mebli Piero uzyskano za sprawą finezyjnej lamówki oraz wyraźnych pikowań.

 

Obie kolekcje dostępne są w różnych rodzajach i kolorach tapicerki, a kolekcja Dune dodatkowo w różnych kolorach skóry. Meble można obejrzeć w stacjonarnych showroomach w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej oraz w Chełmnie przy ul. Dworcowej, a zakupić w sklepie internetowym www.adrianafurniture.com.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas