Designteka

wnętrza

Stołek Królika

16.07.2014

Brambla – pierwszy polski inkubator kreatywności, który oferuje młode polskie wzornictwo i grafikę w krótkich seriach – otrzymał prestiżowe wyróżnienie must have 2014 za Stołek Królika. Prosty i funkcjonalny projekt nagrodzonego mebla to dzieło warszawskiego studia UAU Project. Stołek Królika do obejrzenia m.in. na targach Łódź Design Festiwal już od 9 października.

Stołek Królika to przykład produktu, który umiejętnie łączy walory użytkowe z estetycznymi. Prosta organiczna forma oraz naturalna kolorystyka sprawiają, że mebel doskonale pasuje zarówno do minimalistyczne jak i eklektyczne zaaranżowanych wnętrz.

„Stawiamy na młodych, polskich projektantów. Stołek Królika obecnie trafia przede wszystkim do miłośników dobrego designu we Włoszech, Francji i Niemczech, ale mam nadzieję, że dzięki wyróżnieniu must have mocniej zaistnieje na polskim rynku.“ – mówi Małgorzata Tomaszkiewicz Ostrowska z Brambla.

Do tegorocznego konkursu must have – organizowanego w ramach Łódź Design Festiwal – zgłoszono 360 propozycji, z czego Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa, wyselekcjonowała 61 najciekawszych projektów. O wyborze decydowały: innowacyjność, funkcjonalność, jakość wykonania, ergonomia oraz estetyka produktów. Rokrocznie najlepsze wyróżnione produkty są prezentowane na wystawie „must have from Poland“ w Mediolanie.

Więcej na www.brambla.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas