Designteka

wydarzenia

Stylizacja i kreacja wnętrz

08.08.2016

Stylizacja i kreacja wnętrz – można zapisać się na kurs.

Trwają zapisy na kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się 10 września 2016 r. w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się w trakcie weekendów we wrześniu i październiku, a spotkania z kursantami przeprowadzone zostaną w najlepszych salonach z dobrym designem: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga i Mesmetric. Organizatorem wydarzenia jest Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR, specjalizująca się w kursach związanych z projektowaniem i stylizacją wnętrz. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści z branży.

Kurs stylizacja i kreacja wnętrz skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć nowy zawód i rozwinąć kwalifikacje, pracują w firmach zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, absolwentów architektury, jak i tych, którzy pasjonują się stylizacją mieszkań hobbystycznie, a marzą o zdobyciu profesjonalnej wiedzy w tym zakresie. Organizatorzy zapewniają wszystkim dużą dawkę teorii oraz warsztaty umożliwiające kreowanie przestrzeni i realizację designerskich stylizacji wykorzystujących najnowsze światowe wzornictwo.

CREATOR opracował nowatorską formułę wykorzystującą doświadczenie najlepszych specjalistów z branży, mogących pochwalić się wieloletnią praktyką w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Zajęcia będą odbywały się w formie wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych na terenie showroomów firm zajmujących się selekcją, sprowadzaniem i sprzedażą przedmiotów projektowanych przez światowe sławy designu oraz najlepszych marek meblowych.

Dodatkowo w ramach kursu uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych, czy dekoracji stołu i wykonywania stylizacji florystycznych pod czujnym okiem profesjonalistów. Wszystko to umożliwia zdobycie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, niezbędnej w wykonywaniu zawodu stylisty-kreatora wnętrz.

Zwieńczeniem kursu będzie samodzielne przygotowanie stylizacji wnętrza do sesji zdjęciowej. Efekty prac uczestników kursu będą opublikowane w mediach. Pomyślnie ukończony kurs będzie potwierdzony świadectwem na drukach wydawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Kurs stylizacji-kreacji wnętrz będzie odbywał się we wrześniu i październiku w weekendy, w godzinach od 10.00 do 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerami CREATORA są: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga, Mesmetric, OKK!

Terminy zjazdów: 10, 11, 24, 25.09; 8,9,22,23.10

Więcej informacji i zapisy: www.creator.net.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas