Designteka

lifestyle

Stylowe rowery

09.09.2016

LOCA BIKES to stylowe rowery miejskie projektowane, budowane i malowane ręcznie we Wrocławiu. Rowery z silnym i wyrazistym charakterem, które pozwalają poczuć się wyjątkowo dając solidną dawkę pozytywnej energii. To nie zwykłe rowery, bo balansujące na pograniczu sztuki i designu, gdyż każdy z nich jest zaprojektowany przez artystę i projektantkę.

Każdy z rowerów jest tworzony od podstaw według wizji założycieli lub pomysłu klienta i to właśnie dzięki temu jest jedyny w swoim rodzaju. Można podziwiać np. rower inspirowany widokiem zebry na zielonej sawannie (Zebra on Grass), historią Czerwonego Barona Manfreda von Richthoffena (Street Baron), misją na Księżyc (Apollo 11) czy krwawymi komiksami (Eyes and Bones). W naszej ofercie mamy rowery z ilustrowanymi ramami, minimalistyczne projekty wykorzystujące figury geometryczne czy kaszubskie motywy ludowe.

Produkty LOCA BIKES zostały docenione między innymi na prestiżowych, międzynarodowych targach Berliner Fahrradschau 2016. Pisał o nas Men’s Health, Magazyn Rowerowy, portal Biketrendy i wielu innych. Z wrocławskiego warsztatu rowery LOCA trafiają do klientów na całym świecie. Ostatnio nawet do Izraela i Singapuru.

LOCA BIKES tworzą trzej kumple, którzy do niedawna byli pochłonięci tworzeniem gier komputerowych. W pewnym momencie postanowili poświęcić się swojej rowerowej pasji i wykorzystać doświadczenia w tworzeniu wirtualnej rzeczywistości do budowy nierzeczywistych rowerów, które będą innych niż wszystkie.

To co szczególnie wyróżnia LOCA poza wyjątkowymi projektami i ręcznie malowanymi ramami to wysokiej klasy części, bardzo niska waga (8 do 9 kg) i doskonała równowaga między wygodą, a sportowymi osiągami.

 

Więcej na:

http://locabikes.pl/

www.facebook.com/locabikes

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas