Designteka

wydarzenia

Szkolenie Andrew Lucas London

16.11.2015

Firma Andrew Lucas London, jako członek założyciel w Polsce światowego autorytetu w dziedzinie nowoczesnych instalacji dla domów – CEDIA, prowadzi szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz z zakresu wykorzystania współczesnych technologii w projektach domów, rezydencji i apartamentów.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 24.11.2015, godz.: 11.00. Spotykamy się w sali kinowej warszawskiego Pure Sky Club, która została wyposażona w systemy inteligentne Andrew Lucas London.

Szkolenie z nowych technologii poprowadzi – Daniel Welfel, Prezes Zarządu Andrew Lucas London w Polsce

Partnerami spotkania są: BMW Bawaria Motors, Ditta Zimmermann i Pure Sky Club.

Patronat nad cyklem objęli: BIZNES meble.pl, Weranda, Nowy Magazyn, Świat Architektury, Wnętrze, foorni.pl, designteka.pl, domideco.pl,  meble.pl, HomeSquare

Andrew Lucas London jako Członek Założyciel CEDIA w Polsce pracuje z architektami, projektantami wnętrz oraz właścicielami domów, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał ich projektów i wesprzeć je nowoczesnymi technologiami.

Nowoczesne technologie pozwalają kontrolować wszelkiego rodzaju instalacje domowe, takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie. Możemy za ich pomocą sterować i programować w czasie działanie urządzeń AGD i RTV. Zapewniają komfort, wygodę, rozrywkę, oszczędność energii, bezpieczeństwo i zachowanie prywatności domowników. Można nimi sterować nawet znajdując się poza domem dzięki Internetowi oraz telefonii komórkowej. Dzięki harmonii technologii i designu idealnie wpisują się w architekturę wnętrz.

Biurom projektowym oferujemy możliwość przeprowadzenia szkoleń CPD (Continuing Professional Development), w Wielkiej Brytanii akredytowanego przez RIBA (Royal Institut of British Architects) oraz BIID (British Institut of Interior Design). Szkolenia te pozwalają poznać rodzaje i możliwości nowoczesnych instalacji dla inteligentnych domów, by móc w sposób profesjonalny przedstawić je klientowi oraz wykonawcom pracującym przy danej inwestycji. Szkolenie CPD pokazuje możliwe rozwiązania oraz ich alternatywy i wyjaśnia, jak je wykorzystać z korzyścią dla projektu i klienta.

Odbycie szkolenia pozwala na poznanie najlepszych praktyk dla systemów niskiego napięcia w domu i pewne stosowanie ich w projektach. CPD wprowadza również odpowiednie słownictwo i podstawowe zasady stosowania nowoczesnych technologii. Daje też okazję poznania osobiście ekspertów w dziedzinie systemów domów inteligentnych, do których zawsze można się zwrócić z pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi konkretnych rozwiązań.

Dodatkowe informacje: www.andrew-lucas.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas