Designteka

wydarzenia

Targi About Design

22.10.2010

W dniach 25-27 marca 2011 roku odbędą się w Gdańsku po raz pierwszy Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa i Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, operator targowy, który na rynku wystawienniczym z powodzeniem działa już od ponad 20 lat.

Misją tego nowego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia, prezentującego w szerokim zakresie designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz promującego nowoczesne wzornictwo, sztukę i grafikę użytkową.

Patronat Honorowy nad Targami objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz Do współpracy przy organizacji wydarzenia zaproszono m.in. Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, Gdańską Fundację Przedsiębiorczości i Agencję Rozwoju Pomorza.

Targi ABOUT DESIGN powstają z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Rozwój rynku nieruchomości i lokali użytkowych, coraz większa rywalizacja w biznesie oraz coraz bardziej wyszukane potrzeby indywidualnych klientów sprawiają, że popyt na oryginalne wzornictwo i sztukę użytkową „exclusive” rośnie coraz szybciej.

ABOUT DESIGN to oferta skierowana do projektantów dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, kupców, rzemieślników, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych.

Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące klasyczne i nowoczesne produkty, artykuły dekoracyjne, elementy związane z aranżacją wnętrz, meble mieszkaniowe, meble do biura i ogrodu, meble i akcesoria hotelowe, artykuły wykończeniowe. ABOUT DESIGN to impreza dla zainteresowanych najnowszymi trendami, innowacjami w świecie mebli i dekoracją wnętrz.

ABOUT DESIGN to także platformą wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami, architektami i inwestorami, projektantami a deweloperami.

Wydarzenia towarzyszące Targom:

edu & DESIGN – porady, wystawy, prezentacje, warsztaty, seminaria,

trend & DESIGN – najnowsze trendy w projektowaniu

recycling & DESIGN – moda ekologiczna

business & DESIGN – Jak kryzys finansowy wpłynął na wzornictwo i sztukę użytkową?

folk & DESIGN – inspiracje tożsamością kulturową i etniczną

loft DESIGN – projektowania loftów

Serdecznie zapraszamy do udziału w ABOUT DESIGN!

Więcej na www.aboutdesign.com.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas