Designteka

wydarzenia

Targi MEBLE POLSKA 2010

20.01.2010

W dniach 16-19 luty 2010 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 29. edycja targów MEBLE POLSKA.

W roku 2010 największe w Polsce targi mebli odbędą się w formie kontraktacji i przeznaczone będą wyłącznie dla  branży meblarskiej.

meble

Podczas targów zaprezentowana zostanie oferta największej w Polsce grupy producentów mebli. Swoje uczestnictwo zapowiedziały już takie firmy, jak: Black Red White, Bydgoskie Fabryki Mebli, Klose, Jadik, Rameta, Bogatti, Tombea, Jafra, Wintech, Mebin, Gawin, Forte, MSP DĄB i wiele inni.

Hasłem przewodnim targów jest „Nowa strefa kontraktów”. Tegoroczna edycja targów MEBLE POLSKA ma stać się miejscem nawiązywania kontraktów producentów mebli z odbiorcami biznesowymi (tylko kupcami meblowymi). Biznesowe spotkania ułatwić mają bezpłatne zaproszenia dla handlowców oraz program umawiania spotkań, który umożliwia wystawcom stworzenie profesjonalnego grafiku rozmów prowadzonych na stoiskach, natomiast zwiedzającym pozwoli na efektywne zaplanowanie czasu spędzonego na targach.

Dla kupców meblowych w tym roku przygotowana została oferta specjalna. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.meble.mtp.pl, aby otrzymać specjalny pakiet kupiecki składający się z bezpłatnej karty wejścia i wjazdu na targi oraz zaproszenia na karnawałowy wieczór branżowy.

Dotychczas udział w targach zapowiedziało prawie 850 zarejestrowanych kupców meblowych z Polski oraz Europy, w tym m.in. z Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Białorusi, Szwajcarii, Czech, Danii, Grecji, Węgier, Irlandii, Litwy, Holandii, Rumunii, Bułgarii, Słowacji oraz Turcji. Uczestnictwo w targach Meble Polska daje więc wystawcom wyjątkową możliwość zaprezentowania oferty polskich mebli na rynkach zagranicznych.

Targom Meble Polska, jak co roku, towarzyszyć będzie program bezpłatnych specjalistycznych konferencji i seminariów. We współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli zorganizowane zostaną warsztaty, podczas których dowiedzieć się będzie można jak właściwie urządzić sklep, aby sprzedać jak najwięcej, poznać najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz wziąć udział w szkoleniu dla kadry handlowej pracującej bezpośrednio z klientem indywidualnym w salonie meblowym.

Patronat Honorowy nad targami MEBLE POLSKA 2010 objął Minister Gospodarki Pan Waldemar Pawlak oraz liczne media.

Nowa koncepcja targów Meble Polska zostanie szerzej przedstawiona podczas konferencji prasowej pt.: „Polskie Meble w marketingu narodowym”, która odbędzie się 27 stycznia 2010 r. (środa) o godz. 11:00 w Hotelu Sheraton w Warszawie.

W roku 2009 w targach MEBLE oraz równolegle odbywających się targach BIURO, HOME DECOR i BUDMA INTERIOR udział wzięło blisko 500 wystawców z ponad 20 krajów. Z ich ofertą miało okazję zapoznać się 20.000 zwiedzających.

Więcej informacji na stronie www.meble.mtp.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas