Designteka

wydarzenia

Targi Packaging Innovations

12.02.2012

Podczas tegorocznej edycji targów po raz pierwszy będzie miała miejsce STREFA STUDENTA. W specjalnie wyznaczonym obszarze na hali targowej zadebiutują studenci i młodzi projektanci zajmujący się kreowaniem opakowań. Prezentacja prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży stanowić będzie szansę na nawiązanie ciekawych kontaktów zarówno z firmami, które produkują opakowania, jak i z przedsiębiorstwami, które je wykorzystują. Corocznie wśród naszych gości targowych pojawiają się bowiem przedstawiciele zarówno dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej, jak i mniejsi przedsiębiorcy zainteresowani oryginalnymi i nieszablonowymi opakowaniami.

Zasady udziału w STREFIE STUDENTA podczas targów PACKAGING INNOVATIONS:

1. Do 19 lutego 2012 r. studenci oraz młodzi projektanci ( osoby do 26 roku życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań) mogą nadsyłać zgłoszenia konkursowe zawierające opis opakowania, zdjęcie i zgłoszenie udziału. Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony internetowej.

2. Od 20 lutego do 4 marca 2012 r. odbędzie się głosowanie na profilu targów Packaging Innovations na Facebooku (www.facebook.com/pi.warsaw).

3. 5 marca 2012 r. wyłonionych zostanie 10 opakowań, które uzyskają najwyższą liczbę głosów.

4. Projektanci wybranych większością głosów opakowań uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas targów Packaging Innovations w dniach 14-15 marca 2012 r. w Warszawie.

STREFA STUDENTA to świetny sposób na zdobycie wartościowych kontaktów w branży opakowań!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas