Designteka

wydarzenia

Targi Rzeczy Ładnych

20.11.2014

22/23 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targów Rzeczy Ładnych – imprezy, której celem jest promocja i popularyzacja dizajnu wśród szerokiej publiczności.

Targi Rzeczy Ładnych to projekt łączący otwartą dla wszystkich część targową, w ramach której swoje produkty prezentuje kilkadziesiąt polskich firm i projektantów, z częścią edukacyjną – warsztatami, prezentacjami i panelami dyskusyjnymi poświęconymi projektowaniu, architekturze, estetyce w przestrzeni publicznej a także historii wzornictwa w Polsce.

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie nie tylko dla branży i specjalistów, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy lubią dobrze zaprojektowane, estetyczne i funkcjonalne przedmioty, a nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Dla projektantów to m.in. szansa uzyskania informacji zwrotnej z rynku, dotyczącej ich pracy i projektów.

Podczas dwóch dni imprezy każdy może zapoznać się z dobrym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku – meblami, elementami wyposażenia wnętrz, lampami, porcelaną i tkaninami. Dla dzieci i ich rodziców czeka strefa z ofertą dla najmłodszych – edukacyjnymi zabawkami i książkami. Oprócz tego w części targowej dostępne są także produkty retro (odrestaurowane meble i dodatki) oraz prace polskich grafików i ilustratorów.

Targi Rzeczy Ładnych

22-23 listopada 2014

Biurowiec Plac Unii (drugie piętro)

ul. Puławska 2, Warszawa

www.facebook/targirzeczyladnych

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas