Designteka

wydarzenia

Targi Wszystko dla domu

05.08.2011

Od 30 września do 2 października w Szczecinie odbędą się 20. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOM.

WSZYSTKO DLA DOMU to największe w północno-zachodniej Polsce targi wnętrzarskie, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W szczecińskich targach bierze udział ponad 120 wystawców i 8.000 zwiedzających. Odbiorcami są głównie indywidualni inwestorzy szukający produktów i usług oraz ciekawych pomysłów i rozwiązań do zastosowania w domu. Targi to także spotkania przedsiębiorców, architektów i projektantów.

Jednym z ciekawszych wydarzeń towarzyszących targom WSZYSTKO DLA DOMU będzie Strefa Designerów, która umożliwi młodym projektantom zaprezentowanie swoich pomysłów i projektów, nawiązanie kontaktów biznesowych oraz udział w bezpłatnym szkoleniu. Temat tegorocznych warsztatów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie i Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego, to: „Ochrona wzornictwa przemysłowego w prawie unijnym i polskim”. Szkolenie będzie poprowadzone przez mec. Bartłomieja Kochlewskiego i Izabellę Dudek-Urbanowicz – rzecznika patentowego z warszawskiej Kancelarii PATPOL.

Dużą atrakcją targów będzie konkurs Kuchnia Marzeń, przygotowany z myślą o producentach i dystrybutorach mebli kuchennych oraz salonów aranżacji kuchni. Udział w konkursie to wyjątkowa okazja do prezentacji wnętrz kuchennych i jadalnianych. Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda – pokazy kulinarne na stoisku laureata poprowadzone przez znanego mistrza kuchni Roberta Sowę, wiceprezesa elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni, wieloletniego szefa kuchni w hotelu Jan III Sobieski oraz reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Więcej informacji na stronie www.mts.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas