Designteka

wnętrza

TFH Koncept

04.05.2016

Modne miejsce na mapie Warszawy – TFH Koncept.

Jeżeli pamiętacie nieduży sklep z odzieżą od polskich projektantów przy ulicy Szpitalnej 8 w Warszawie, możecie już o nim zapomnieć. Mimo tego, że TFH Koncept nie zmienił swej lokalizacji, przerodził się w niezwykle przemyślany concept store zajmujący powierzchnię 150m2 na dwóch piętrach. 28 kwietnia odbyła się prezentacja najnowszych kolekcji marek z portfolio TFH, a zaproszeni goście ze świata mody, dizajnu i sztuki mogli zapoznać się z wyjątkową przestrzenią concept store’u.

Na wieszakach odnajdziemy przekrój twórczości czołówki polskich projektantów oraz asortyment marek dostępnych w kraju nierzadko jedynie w TFH. Warto wymienić tu chociażby Wildfox, Lazy Oaf, Cheap Monday, a także nasze rodzime dobrze rozpoznawalne brandy, jak YeahBunny, Local Heroes, ESTby Es, Kas Kryst, Plants by Paprocki&Brzozowski. Właściciel TFH – Bartek Magoch na samej modzie jednak nie poprzestał. Wprowadził do oferty także kolekcje ze świata design’u, m.in. Bloomingville, Kreafunk, GreenBells oraz marki beauty, jak Alba, Hagi, czy Zew for Men. Dzięki swoim przemyślanym i konsekwentnym działaniom przekształcił powstały w 2011 roku pop-up shop TFH Tymczasowym Butik w 150 m2 klimatycznego concept store’u, będącego także przestrzenią wystawienniczą do dyspozycji artystów, pop-upowych sklepów czy innych nietypowych wydarzeń.

Podczas prezentacji w TFH Koncept goście mieli okazję zapoznać się z nowym asortymentem i przestrzenią miejsca, która budziła niemały zachwyt. Industrialny, surowy charakter wnętrza okraszony soczystą, naturalną zielenią roślin i pracami plastycznymi polskich artystów przypomina berlińskie concept store’y. Event uświetniły swoją obecnością dziewczyny z Coco Bowls znanymi wcześniej jako RawDay, a artysta grafik Robert Kuta zadbał o dedykowane pamiątki dla gości. Nie było też końca zachwytów nad Chias – płynnymi przekąskami z nasionami chia o smaku mango i granatu.

TFH Koncept to na pewno jedno z najmodniejszych miejsc na mapie Warszawy. Jeżeli będzie rozwijane wciąż z taką konsekwencją, może stać się prawdziwym wzorem, także na europejskiej arenie. Warto odwiedzić także sklep internetowy www.tfhkoncept.com, gdzie znajdziemy część unikatowych propozycji tego wyjątkowego miejsca.

Odwiedź TFH Koncept!

TFH Koncept

Szpitalna 8, Kamienica Wedla

00-031 Warszawa

Czynne 7 dni w tygodniu

Facebook: https://www.facebook.com/TFHkoncept/?fref=ts

Instagram,: @tfhkoncept

Snapchat: #TFHkoncept

 

 

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas