Designteka

wydarzenia

TOP DESIGN award 2017

08.11.2016

Ruszyły zgłoszenia do TOP DESIGN award 2017!

Powalcz o certyfikat jakości wzorniczej!

Dziewiątej edycji arena DESIGN po raz kolejny towarzyszy konkurs TOP DESIGN award. Produkty, wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności można zgłaszać do 6 grudnia 2016 r. Zwycięzców wyłoni jury, a najlepsze projekty tradycyjnie będzie można obejrzeć podczas specjalnej wystawy.

Konkurs TOP DESIGN award to jeden z filarów wydarzenia arena DESIGN. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów oraz wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

Podobnie jak w ubiegłym roku do konkursu można zgłaszać produkty, wybierając spośród 16 różnych kategorii tj.: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna oraz przemysł. – Cieszymy się, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane produkty. Coraz częściej klienci wybierają te o ciekawej formie, które jednocześnie wyróżnia funkcjonalność i jakość zastosowanych materiałów. Producenci zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów i dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynkowych – wyjaśnia Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN.

Produkty do konkursu TOP DESIGN award mogą zgłaszać zarówno producenci, jak i projektanci. Wszystkie projekty będą podlegały ocenie jury, w skład którego wejdą eksperci, projektanci, przedstawiciele mediów i instytucji związanych z architekturą i designem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wydarzenia arena DESIGN, które odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te najlepsze będzie można zobaczyć podczas specjalnej wystawy TOP DESIGN award.

W gronie laureatów konkursu znalazły się do tej pory m.in. takie marki, jak: COMFORTY, FAKRO, FRANKE POLSKA, PROFIM, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMITE, MARMORIN, MEBLE VOX, NOTI, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG, ZELMER.

Szczegółowe informacje na www.arenadesign.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas