Designteka

wydarzenia

Trendy wnętrzarskie

04.02.2016

Trendy wnętrzarskie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.Już 8 marca rusza największy w Polsce blok imprez dla branży meblarskiej i dekoracyjnej. Na ekspozycji pojawi się ponad 450 wystawców z różnych krajów.

Organizowane w Poznaniu targi Home Decor, MEBLE POLSKA oraz arena DESIGN co roku przyciągają tysiące właścicieli sklepów i projektantów, którzy poszukują najoryginalniejszych rozwiązań dla swoich klientów. W dziesięciu pawilonach wystawienniczych będzie można zobaczyć najnowszą ofertę producentów mebli, mniejszych elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji oraz projekty światowej klasy designerów.

Liczba rodzimych firm na targach MEBLE POLSKA doskonale odzwierciedla statystyki mówiące, że Polska jest zaliczana do liderów w eksporcie mebli. Według analiz plasujemy się na czwartym miejscu w rankingu światowym, natomiast względem państw europejskich zajmujemy trzecią pozycję.

Na samych targach MEBLE POLSKA wystąpi aż dwustu pięćdziesięciu wystawców.

W tym samym czasie, w przestrzeni HOME DECOR, odbędzie się bogata prezentacja dodatków wnętrzarskich: oświetlenia, tekstyliów, dekoracji i akcesoriów. Jak wynika z doświadczenia architektów wnętrz są to produkty cieszące się szczególnym powodzeniem – jak twierdzą – czasem jeden drobiazg w konkretnym stylu potrafi zupełnie odmienić przestrzeń.

Odwiedzając targi Home Decor koniecznie trzeba zobaczyć Prestige Zone – Strefę Marek Premium. W tym miejscu pojawią się produkty o doskonałym designie, wykonane z najlepszych materiałów. Na potrzeby projektu organizatorzy wybrali z oferty liderów ceramikę, oświetlenie, tekstylia i meble spełniające oczekiwania wymagających klientów. Tuż obok znajdzie się przestrzeń Bloggers’ Zone, gdzie znane blogerki zaaranżują współczesne wnętrze mieszkalne wykorzystując topowe produkty wystawców targów Home Decor i MEBLE POLSKA.

Z ekspozycją Home Decor będzie sąsiadować arena DESIGN – przestrzeń ikon designu i marek, które dokładają wszelkich starań, aby ich wzornictwo zachwycało estetyką i funkcjonalnością. Istotnym miejscem w przestrzeni areny DESIGN jest scena, na której codziennie od rana do wieczora będą się odbywać szkolenia, wykłady i prelekcje. Wystąpią znani designerzy (gościem specjalnym została Inga Sempe), architekci, znawcy wzornictwa, a także marketingowcy, którzy podpowiedzą za pomocą jakich narzędzi można skutecznie promować swoje produkty i usługi, aby dotrzeć do szerokiego grona klientów.

W ramach całego bloku targów wnętrzarskich zostaną przyznane prestiżowe nagrody dla innowacyjnych rozwiązań: Złote Medal MTP oraz statuetki TOP DESIGN award.

Więcej informacji na:

www.homedecor.pl

www.meble.mtp.pl 

www.arenadesign.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas