Designteka

dodatki

Triumf kobiecości

04.03.2011

Niebawem Dzień Kobiet, warto w ten dzień zadbać o to, by zawsze czuć się kobieco, elegancko i modnie.

Kobiece i lekkie wzory kwiatowe zagościły na wyjątkowej linii toreb marki GOSHICO. Finezyjny haft to delikatna ozdoba eleganckiej torby z popielatego filcu – idealny pomysł na subtelne ożywienie codziennej kreacji.

Marka GOSHICO wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety – przygotowała idealną torbę do noszenia przez cały dzień – do biura i na wieczorne spotkanie. Chciałam, by te torby – zarazem eleganckie i stonowane – stały się wyjątkowym dodatkiem do kostiumu, białej koszuli czy marynarki. Wzór jest bardzo kobiecy, a inspiracja folkiem, który zazwyczaj nie kojarzy się ze strojem biznesowym, wysublimowana i nie narzucająca się – przyznaje Małgo Kotlonek, projektantka GOSHICO. Wypukły, misternie haftowany, stworzony z najwyższej jakości nici wzór to przypomnienie typowych motywów folkloru kaszubskiego w nowoczesnym wydaniu. Seria toreb KASZUBY jest jednym z elementów najbardziej rozpoznawalnej kolekcji GOSHICO – NEW FOLK, szeroko docenianej w kraju i zagranicą.

Torba GOSHICO spełnia najwyższe oczekiwania również pod względem funkcjonalności i jakości wykonania.

Wnętrze zostało tak zaprojektowane, by dzięki zamykanym na suwak kieszonkom szybko odnaleźć klucze, czy telefon komórkowy. Torby są lekkie, a zarazem pojemne – pomieszczą dokumenty i wiele niezbędnych drobiazgów potrzebnych przez cały dzień pobytu poza domem. Miłośniczki akcesoriów GOSHICO również i tym razem ucieszą się standardową już dla wszystkich torebek marki, satynową podszewką o soczystym kolorze.

Torby w kilku wersjach kolorystycznych i modelach, dostępne są w showroomie GOSHICO w samym centrum Warszawy, przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 (Hotel Europejski, IIp.), a także na www.goshico.com

W dniu 8 marca na stronie fanowskiej marki GOSHICO na portalu społecznościowym Facebook z okazji Dnia Kobiet rozegra się jedyny w swoim rodzaju konkurs, w którym główną nagrodą będzie torebka marki GOSHICO.

Zapraszamy na www.goshico.com.pl oraz na profil na facebooku GOSHICO

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas