Designteka

wnętrza, wydarzenia

Trwa 12 edycja konkursu VASCO Integracja

23.02.2021

VASCO Group, producent ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, po raz kolejny zaprosił architektów i architektów wnętrz do konkursu VASCO Integracja. Jego 12. edycja zmierza ku końcowi: jury wybrało laureatów. Wciąż jednak można wziąć udział w głosowaniu na najlepszy projekt na Facebooku.

Z myślą o talentach z branży architektonicznej i wnętrzarskiej VASCO Group od 2006 roku organizuje konkurs VASCO Integracja. Jego głównym celem jest promocja najlepszych projektów wnętrz, w których użyto grzejników dekoracyjnych VASCO, realizując tym samym ideę „Sztuki pełnej ciepła”.

Do tej pory we wszystkich edycjach konkursu wzięło w nim udział przeszło 1500 pracowni architektonicznych, zgłaszając ponad 1800 projektów. W tym roku, oprócz dotychczasowych kategorii, uczestnicy mogli spróbować swoich sił w projektowaniu kontenerowego domku letniskowego.

I Ty możesz wybrać zwycięzcę!

Na każdego wielbiciela pięknych i funkcjonalnych wnętrz czeka rola jurora w konkursie VASCO Integracja. Codziennie na Facebooku publikowane są 4 projekty (kolejność publikacji uzależniona jest od kolejności zgłoszeń). Każdy, kto zostawi pod postem ślad w postaci polubienia, komentarza czy udostępnienia, przyczynia się do wyboru zwycięzcy w głosowaniu. Na autora projektu z największą ilością interakcji czeka zaproszenie do restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin – Atelier Amaro. Głosowanie trwa do 28 marca.

Po więcej informacji zapraszamy na Facebooka VASCO Polska: https://www.facebook.com/VASCOPolska

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas