Designteka

wnętrza

Twórczywo

26.09.2012

Twórczywo produkuje autorskie dekoracje do wnętrz: napisy 3D na ścianę i dekoracje graficzne.

Główną linią produktów są kolorowe napisy z pianki, do postawienia na meblach lub powieszenia na ścianie. Napisy można wybierać spośród dwóch kolekcji: „Kultowych odzywek” oraz „My z Wawy, a Wy”, lub zamówić indywidualny projekt, w dowolnym kolorze.

Wkrótce w ofercie pojawią się drewniane i stalowe litery.

Twórczywo produkuje też własne tkaniny, z ilustracjami młodych polskich grafików, z których następnie szyje abażury, poduszki, zasłony prysznicowe, obrusy itp.

Wzór jest i zawsze będzie dla nas najważniejszy. Jeśli spodoba Ci się konkretna grafika czy pattern, możemy wyprodukować z nią dowolny w produkt. Mamy wiele tkanin do wyboru, dzięki temu możemy obijać meble, szyć zasłony i poduchy, torby, a nawet posłania dla psów czy pufy – zapewnia Michalina Zakrocka.

Twórczywo stanowczo sprzeciwia się przekonaniu, że to co nieszablonowe, niskonakładowe i „artystycznie poleciane”, musi być niefunkcjonalne, nietrwałe, po prostu tandetne. Wszystkie produkty są testowane, dzięki temu firma ma pewność, że są wytrzymałe, nie blaknął i nadają się do prania.

Oryginalne wzory, projektowane specjalnie przez młodych polskich ilustratorów, innowacyjne technologie i wiecznie niezaspokojony głód nowych pomysłów i rozwiązań, czyni z tej firmy poważnego gracza wnętrzarskiego świata.

Więcej na:

www.tworczywo.pl

facebook.com/tworczywo

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas