Designteka

miejsca

W dobrym stylu

01.10.2010

„W dobrym stylu” to portal-sklep o tematyce szeroko pojętego designu, powstały z pasji do projektowania i aranżacji wnętrz. Sklep „W dobrym stylu” oferuje szeroką gamę produktów do domu i ogrodu – zawsze zgodnych z trendami, w najlepszej cenie.

W ofercie sklepu znajdują się produkty najlepszych polskich i światowych marek (m.in. Artemide, KROSNO S.A., MILA, Sigikid, Silit, modus DESIGN, Karsten, Umbra, Benetton, Kofti, Porcelana Śląska, Ramko, Timoorow), w tym: akcesoria stołowe, kuchenne, do alkoholu, dekory i obrazy, dywany, filiżanki, garnki, karafki i kieliszki, lampy kryształowe, lustra, akcesoria do łazienki, misy, patery i salaterki, narzuty, produkty stworzone z myślą o ogrodzie, piękne oświetlenie, poduchy, półki, wieszaki, stojaki, porcelanę stołową, pościel, ręczniki, sztućce, wazony, świeczniki, ramki, zegary i wiele innych.

Ceniący produkty najwyższej klasy będą mogli wybrać coś dla siebie spośród projektów takich artystów, jak: Marek Cecuła, Tomasz Andrzej Rudkiewicz, Jarosław Hulbój, Anna Stępkowska, Joanna Bylicka oraz wielu innych. Zawsze w dobrym stylu.

Misją „W dobrym stylu” jest wykreowanie nowego spojrzenia na design produktów użytkowych oraz promocja atrakcyjnego wzornictwa w sieci – mówi Teresa Klukowska, pomysłodawczyni i założycielka „W dobrym stylu”. Polacy na przestrzeni ostatnich lat zaczęli zwracać dużo większą uwagę na wystrój wnętrz, szukają oryginalnych produktów dobrej jakości, a tworzenie pięknych wnętrz stało się dla nich przyjemnością i sposobem na spędzanie wolnego czasu. „W dobrym stylu” to miejsce pełne pomysłów i inspiracji, którymi chcemy się dzielić z naszymi użytkownikami – dodaje.

Na www.wdobrymstylu.pl można zaleźć porady z zakresu wystroju wnętrz oraz informacje na temat najnowszych trendów. Receptą na wyjątkowy portal jest właśnie połączenie sklepu z formą poradnikowo – magazynową, co pozwoli odwiedzającym na wydobycie z ich wnętrz tego, co najcenniejsze.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas