Designteka

miejsca

Wakacyjne rabaty w Luminosfera

17.07.2014

Wakacje to zazwyczaj czas relaksu, leniwego wylegiwania się na słońcu, kąpieli morskich, dalekich podróży i czytania zaległych lektur… Są też tacy, którzy okres letni wykorzystują na zmiany, preferując wypoczynek czynny, pośredni bądź bezpośredni, a mianowicie – remont mieszkania. I tu możemy Wam pomóc! Oświetlenie, meble, systemy inteligentne w znakomitej cenie!

Nie zależnie od tego, czy wygrzewasz się w słońcu, czy zostałeś w domu i zmieniasz jego wygląd Luminosfera przygotowała dla Ciebie niezwykły letni upominek – 13% rabatu na hasło: „WAKACJE W LUMINOSFERZE”.

Ponad 40 doskonałych marek! Zapewniamy – jest w czym wybierać! Zapraszamy na Bakalarską 34 w Warszawie!

LUMINOSFERA to showroom oświetleniowy prezentującym najciekawsze europejskie wzornictwo oświetleniowe z największą w Polsce ekspozycją marek Terzani, Masiero, Catellani & Smith, Martinelli Luce, Cangini e Tucci, Lucente, Panzeri, Timothy John, Estiluz i Villa Lumi.

800 m² ekspozycji i bardzo szeroka oferta – od klasycznych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości, polski design i oświetlenie architektoniczne.

LUMINOSFERA to zarówno marki popularne na rynku polskim, jak i produkty całkowicie nieznane, m.in. Angelpoise, Carlesso, Crealev, Estiluz, Flos, Fontana Arte, Fritz Hansen, Icone, Ideal Lux, Imperial, Kundalini, Lirio, PXF, Ridi, Rosa, Venetia Studium, Spotline, Lako, Lampe Gras, Lightyears, Morosini, Muuto, Myyour, Brand van Egmond, Oluce. W salonie obejrzeć można również prace czołowych polskich designerów, takich jak Kafti design, SIESTA studio, vel, Jeremi Nagrabecki, CablePower, Puff Buff, Kabo&Pydo, czy RefreshDizajn.

Nasz zespół doradzi, zaprojektuje, skonsultuje projekty, a nawet zamontuje wybrane lampy u klienta.

Więcej na www.luminosfera.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas