Designteka

dodatki

Wanna Voque

10.08.2009

POOLSPA, jeden z największych w Europie producentów wanien i urządzeń z hydromasażem, poszerza ofertę ekskluzywnych wanien wolnostojących z serii IMPRESSION.

big_12131714646937987048

Nowa wanna VOGUE to połączenie wiktoriańskiej klasyki z industrialnym minimalizmem. To próba powrotu do luksusowej atmosfery retro pretendująca do miana współczesnej ikony łazienkowej mody.

wanna

Jak modnie i oryginalnie połączyć klasykę z nowoczesnością? Jakiś czas temu POOLSPA odpowiedziała na to pytanie, wprowadzając na rynek serię wolnostojących wanien IMPRESSION. Teraz czas na kolejną odsłonę tej kolekcji. Dla koneserów, doceniających minimalistyczny, a wręcz industrialny styl, przygotowano rewolucję – nową wannę VOGUE. To świeże spojrzenie na łazienkowy design. Ta wolnostojąca, luksusowa wanna o klasycznym kształcie ze zintegrowaną obudową aluminiową, przypomina balię kąpielową z ubiegłej epoki. Chłodny i szorstki styl metalu podkreślono tu łączeniami z charakterystycznymi, przemysłowymi nitami. Wnętrze wanny idealnie wyprofilowano i wykonano z wysokojakościowego, ciepłego i przyjemnego w dotyku akrylu sanitarnego, co gwarantuje kąpiącemu wygodną pozycję oraz maksymalny komfort kąpieli. Całość zadziwia i zachwyca. Połączenie damy o porcelanowej cerze z brutalnym, rycerzem w zbroi.

wanna

VOGUE to doskonała wanna do wnętrz loftowych, postfabrycznych, industrialnych, ale nie tylko. Powinna zainspirować każdego, kto marzy o połączeniu nowoczesnego designu z klasyką i nostalgią. To także propozycja dla lubiących szokować, bo niewątpliwie jest to wanna, której się nie zapomina. To najbardziej wyrafinowane i ekscentryczne dziecko w kolekcji IMPRESSION.

Źródło i zdjęcia: www.poolspa.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas