Designteka

wydarzenia

Warszawa stolicą designu!

17.03.2014

Jak będzie wyglądała Warszawa w przyszłości? 21-23 marca 2014 r. na STADIONIE LEGII – PEPSI ARENA próbę odpowiedzi na te i inne pytania podejmą organizatorzy WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie”- pierwszego wydarzenia na rynku mazowieckim, które połączy wystawę najlepszych mieszkań, dzielnic i designu z szeroką debatą o przyszłości miasta.

WARSAW DAYS (http://warsawdays.pl/) to wydarzenie o wielu obliczach: konferencja, cykl debat otwartych dla mieszkańców miasta oraz wystawa najlepszych inwestycji deweloperów zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich, realizujących swoje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego. Już dziś zapraszamy Mieszkańców Stolicy na to wydarzenie – wstęp wolny!

Zapraszamy zwłaszcza wszystkich miłośników designu – poszukujących niebanalnych rozwiązań i kreacji młodych, polskich desingerów. Innowacja, funkcjonalność, styl to hasła, które będą obrazować tę wystawę. Wśród wystawców (firm promujących polski design: elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz przedmioty użytkowe, a także modę i dodatki), swoje projekty zaprezentują m.in.: Product Placement (http://polishdesignnow.com/), TU PATRZ! Wzorcownia, Refresz Dizajn, Siesta Studio, Divaldo (http://divadlo.pl/), Dwie Baby, a także Designlab (http://www.designlab.com.pl) – trio projektantów odzwierciedlające swoje wizje w projektach wnętrz, mebli i produktów – od dużych przestrzeni użyteczności publicznej, aż do przedmiotów mieszczących się w dłoni.

Podczas WARSAW DAYS (http://warsawdays.pl/sobota/) pojawią się także uznani artyści: Tytus Brzozowski – architekt i akwarelista, wielbiciel miasta, który w swoim malarstwie szuka lokalności i tradycji Warszawy; oraz Maciej Zaborowski – malarz, rysownik, architekt, właściciel grupy firm z obszaru reklamy, designu i nowych mediów.

WARSAW DAYS:

Kiedy: 22 -23 marca 2014r

Gdzie: Stadion Legii Warszwa, Pepsi Arena

Godziny: 10.00 – 17.00

WSTĘP WOLNY!

Szczegółowy opis i program WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie” znajduje się na stronie www.warsawdays.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas