Designteka

wydarzenia

Warsztat DESIGN+

24.05.2016

DESIGN + Rola wartości w procesie podejmowania decyzji projektowych.

Rozwiń swój warsztat projektowy i twórz produkty lepsze od konkurencji. 11 czerwca br. zapraszamy na interdyscyplinarne zajęcia na temat roli jaką pełnią wartości w projektowaniu.

Warsztat ma na celu pokazać projektantom, że świadomość językowych znaczeń i odpowiednia organizacja wartości zmieniają podejście do projektowanych przedmiotów, usprawniają proces projektowy oraz przyspieszają podejmowanie decyzji. Podczas spotkania z Beatą Leszczyńską, językoznawcą i kognitywistą, weźmiemy na warsztat kwestię wartości, które przestają być jedynie domeną humanistów i stają się bardzo ważne w kontekście projektowania i tworzenia marek.

Pytania na jakie musimy sobie odpowiedzieć na początku procesu projektowego – Dla kogo tworzymy? Jak produkt ma służyć ludziom i sprawiać, by nie wyobrażali sobie bez niego codzienności? W jaki sposób design może poruszać emocje i podsycać aspiracje? Jakie wartości będzie reprezentował? W toku warsztatów uczestnicy opracują zestawy wartości dla własnych projektów czy produktów. Będą mieli okazję zweryfikować wartości i znaczenia, jakie nadali swoim projektom, w celu ich optymalizacji. Przeanalizują również źle dobrane wartości, które utrudniają rozwój produktu i jego sprzedaż.

Warsztaty skierowane są do projektantów wzornictwa, architektów i studentów nauk projektowych!

Na warsztaty obowiązują zapisy!

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/gdynia/design–rola-wartosci-w-procesie-podejmowania-decyzji-projektowych-122216/

Prowadząca: Beata Leszczyńska, właścicielka agencji promocyjno-wydawniczej SERCE SŁOWA, zajmująca się na co dzień zagadnieniami związanymi z językiem biznesu, semantyką w sztukach projektowych oraz wartościami w projektowaniu.

Kiedy? 11 czerwca 2016 r. (sobota) | godz. 11.00 – 15.00

Gdzie? PPNT, budynek nr III, sala G | Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Więcej informacji: http://centrumdesignu.gdynia.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas