Designteka

wydarzenia

Wędkowanie

04.09.2012

Już 23 września w Parku Moczydło w Warszawie – Wielkie Wędkowanie!

Pomnik Przynęty, ryby dmuchane, latające i nieskończone, a także wieloryby, dżdżownice, na których można usiąść, „Sieciska” – czyli meble inspirowane sieciami wędkarskimi – to wszystko będzie można zobaczyć i złowić podczas nowego projektu Izy Rutkowskiej z Fundacji Form i Kształtów.

Po sukcesie Grzybobrania, które odbyło się jesienią 2011 roku w Parku Kultury w Powsinie nadszedł czas na zarażenie mieszczan pasją do łowienia ryb w krajobrazie miejskim.

Nasz projekt będzie niecodzienną okazją do spotkania się z designem w przestrzeni publicznej już 23 września w Park Moczydło, który tego dnia zmieni się w galerię, gdzie spotkać będzie można projektantów, mistrzów dziedziny Hand Made 3D, fanów łowienia ryb i tych, którzy lubią spędzać wolny czas na trawie.

W tym dniu będzie można obejrzeć i „wejść w interakcje” z pracami przygotowanymi przez projektantów takich, jak: La Polka, Fajne Chłopaki, Dominik Cymer & Kasia Lorenz, Robert Czajka, Natalia Mleczak, Matylda Sałajewska, Ola Mirecka i Jamie Shaw, Michał Jońca, Marta Niemywska & Dawid Grynasz, Marta Wajda, Iza Gkagkanis, Tomek Saciłowski oraz obejrzeć instalacje tych, którzy zwyciężyli w konkursie „Zgłoś swój pomysł na Obiekt Wodny”.

Wędkowanie

23 września 2012 12:00-18:00

Park Moczydło, Warszawa

Więcej na www.formyiksztalty.pl

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas