Designteka

dodatki

Wieczór Filmowy z Werandą

09.03.2010

25 marca o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie do warszawskiej Kinoteki na przedpremierowy pokaz filmu Woody’ego Allena “Co nas kręci, co nas podnieca”. W programie wiele atrakcji, wyśmienity catering, a także prezenty: m. in. każda z uczestniczek imprezy otrzyma od firmy Italvelluti poduszkę z niezwykle przyjemnego w dotyku weluru Shantal.

Kobiecy Wieczór Filmowy z Werandą to wznowienie popularnego cyklu spotkań w kobiecym gronie, podczas których, w towarzystwie najrozmaitszych atrakcji, wyświetlane są – często przedpremierowo – ambitne filmy. Na pierwszy wieczór nowej serii wybrano film Woody’ego Allena pod tytułem ”Co nas kręci, co nas podnieca” (”Whatever Works”). Woody Allen, po latach filmowych wizyt w europejskich miastach (Londynie, Barcelonie), nakręcił znów film w swoim rodzinnym mieście – Nowym Jorku. Polska premiera tego obrazu przewidziana jest na 9 kwietnia br., jednak Paniom należy się pierwszeństwo – będą mogły obejrzeć go w Kinotece już 25 marca.

Projekcji filmu towarzyszyć będzie wernisaż malarstwa i grafiki, zakończony licytacją prac, wiosenne prezentacje firm kosmetycznych (m.in. Irena Eris) oraz loteria z cennymi nagrodami. Każda z uczestniczek otrzyma także prezenty: kosmetyki, zestawy czasopism wydawnictwa Te-Jot oraz poduszki z najnowszej kolekcji firmy Italvelluti, wykonane z modnej tkaniny Shantal. Jest to welur charakteryzujący się głęboką, ”gniecioną” fakturą, pełną świetlistych refleksów oraz niezwykłą miękkością. 25 marca w Kinotece na Panie będą czekały poduszki w modnych, pastelowych odcieniach ”nude”, fioletach i wiosennych zieleniach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólne, filmowe powitanie wiosny w Kinotece!

Kinoteka, 25 marca 2010, godzina 19:30

Więcej informacji na stronie: www.kinoteka.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas