Designteka

dodatki

Wózek X-Move

16.07.2014

X-Move – towarzysz dalekich wędrówek!

Wózek X-Move marki X-lander stworzony został z myślą o rodzicach, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas. X-Move to wózek przede wszystkim mocny i wytrzymały.

Głównym zadaniem tego modelu jest radzenie sobie na każdej nawierzchni i przy różnej pogodzie. Niczym samochód terenowy musi dopasować się do każdej sytuacji, w której znajdzie się rodzic z dzieckiem.

Komfort i bezpieczeństwo to podstawa!

X-Move to wygodny wózek zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Dzięki dużym, pompowanym kołom zapewnia on amortyzację nawet podczas jazdy na najbardziej nierównych terenach. Dodatkowo przednie koła wózka są obrotowe, co ułatwia nawet bardzo skomplikowane manewry. Teleskopowa rączka o regulowanej wysokości dopasowuje się do wzrostu każdego, kto ma ochotę zabrać malucha na przejażdżkę. Wózek X-Move posiada także światełko ledowe w podnóżku. Tego typu udogodnienia zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas spacerów po zmroku. Wózek posiada możliwość ustawienia siedziska przodem, dzięki czemu możemy obserwować dziecko podczas naszych pieszych wędrówek. Kiedy dziecko jest malutkie, najbezpieczniej mieć je przez cały czas na oku. W późniejszym czasie X-move umożliwia nam przestawienie siedziska, tak aby dziecko mogło podziwiać to, co otacza je podczas spaceru. X-Move to wózek, który składa się szybko i bezproblemowo, a dodatkowo można całą konstrukcję można postawić w pionie.

Więcej na http://x-lander.pl/

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas