Designteka

wnętrza

Wyjątkowe krzesła Vitra

30.09.2016

Krzesła Vitra aż o 25% taniej w salonach Mesmetric.

Wyjątkową promocję – aż 25% rabatu na wszystkie krzesła marki Vitra oferują między innymi salony Mesmetric w październiku 2016 r. Tak duży rabat to niepowtarzalna gratka dla tych, którym zależy na światowym wzornictwie, meblach najwyższej jakości i funkcjonalności w wyjątkowych cenach.

Vitra jest jednym z najbardziej znanych producentów mebli z ponad 60-letnią tradycją. Filozofią marki jest tworzenie ponadczasowych produktów przy współpracy z wielkimi projektantami. Kooperowały z nią takie ikony światowego designu, jak Zaha Hadid, Ray i Charles Eames, Verner Panton, Alexander Girard, Ronan i Erwan Bouroullec czy Jasper Morrison. Nic zatem dziwnego, że Vitra nie tylko kojarzona jest ze wzornictwem najwyższej klasy, ale też uznawana za wyznacznik luksusowego stylu życia. Produkty sygnowane tą marką są chętnie wybierane i pożądane przez architektów, projektantów wnętrz i miłośników dobrego designu na całym świecie.

Mesmetric to luksusowe showroomy z dobrym światowym wzornictwem w Warszawie i Gdyni oraz jedna z największych internetowych galerii designu w Polsce (www.mesmetric.com), oferujące starannie wyselekcjonowane przedmioty, w tym meble, oświetlenie oraz inne artykuły wyposażenia wnętrz. Łączy je najwyższa jakość i ponadczasowa funkcjonalność, ale też luksus wynikający z wykorzystania nowoczesnych technologii oraz dbałość o środowisko naturalne.

Promocyjne ceny (-25%) na wszystkie krzesła marki Vitra m.in. w salonach Mesmetric obowiązują przez cały październik 2016 roku.

Koniecznie zajrzyj na www.mesmetric.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas