Designteka

wydarzenia

Wystawa „IMPOSSIBLE”

05.12.2012

Wernisaż „IMPOSSIBLE” Bartka Jarmolińskiego – zainicjował cykl wystaw malarstwa w przestrzeni kreatywnej SH STUDIO w Warszawie.

30 listopada 2012 roku w SH STUDIO – przestrzeni wnętrzarsko-kreatywnej przy ulicy Wilczej 44 w Warszawie odbył się wernisaż prac łódzkiego artysty Bartka Jarmolińskiego (www.bartekjarmolinski.com). Jan Szadkowski i Anna Henschke, właściciele studia, prezentując „IMPOSSIBLE”, zapowiedzieli cykl wystaw młodych, zdolnych twórców.

W swoich wypowiedziach wielokrotnie podkreślali, iż SH STUDIO pełni rolę, przede wszystkim, przestrzeni wystawowej. Klienci studia będą stałymi gośćmi wystaw, wernisaży i wielu innych wydarzeń artystycznych – co sprawi, iż pozostaną w stałym kontakcie z zagadnieniem sztuki i designu.

Pierwszy w SH Studio wernisaż zgromadził wielu miłośników malarstwa. Wystawa „IMPOSSIBLE” Bartka Jarmolińskiego potrwa do 9.12.2012.

„IMPOSSIBLE to zachęta do wnikliwej analizy roli Internetu i mass mediów w naszym życiu, krytycznej oceny stereotypów rządzących świadomością zbiorową, przewartościowania znaczenia i oddziaływania na naszą wyobraźnię idoli i superbohaterów. W naszych czasach nie ma przecież rzeczy niemożliwych, pod warunkiem, że znajdziemy się po odpowiedniej stronie lustra…”. Tak oto o wystawie Bartka Jarmolińskiego „IMPOSSIBLE” (składającej się z cyklu płócien akrylowych i filmów video) pisze Monika Nowakowska.

SH STUDIO, ul. Wilcza 44, Warszawa

Więcej na www.sh-studio.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas