Designteka

wydarzenia

Zaprojektuj unikalny kubek!

13.11.2009

Już od 2 listopada 2009 roku można spróbować sił w projektowaniu i dołączyć do grona uznanych międzynarodowych designerów.

oconcept1

Duńska firma BoConcept ogłasza wielki, międzynarodowy konkurs projektowy, w którym może wziąć udział każdy kogo pasjonuje nowoczesne wzornictwo i pragnie spróbować sił w projektowaniu. Wzory wybrane przez międzynarodowe jury zostaną skierowane do produkcji, a następnie sprzedawane we wszystkich salonach BoConcept na całym świecie.

W konkursie zostanie wyłonionych 6 laureatów – autorów najlepszych, innowacyjnych projektów, które zostaną włączone do kolekcji BoConcept 2010.

Celem konkursu jest stworzenie platformy, dzięki której zdolni i pomysłowi projektanci będą mogli sprawdzić swoje artystyczne pomysły i twórcze dokonania, a jednocześnie wprowadzenie do asortymentu nowych, świeżych, atrakcyjnych produktów.

Organizatorzy konkursu liczą też, że dostarczą uczestnikom konkursu wiele dobrej zabawy. Nagrodą w konkursie jest nie tylko satysfakcja i przyjemność z zobaczenia własnego projektu w salonach. Laureaci konkursu otrzymają designerskie fotele Imola w dowolnym obiciu ze skóry lub tkaniny. Każdy z nagrodzonych i wdrożonych do produkcji wzorów będzie sygnowany nazwiskiem autora.

Konkurs rozpoczął się 2 listopada  i potrwa do 31 grudnia 2009 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w styczniu 2010 roku.

W skład jury wchodzą: Marlene Waldorf, odpowiedzialna za tworzenie kolekcji BoConcept, Henrik Pedersen, projektant, Master Fatman, duński artysta i producent telewizyjny, Anette Eckmann, stylistka i trendsetterka.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, rejestracji, przesyłania projektów znajdują się na stronie internetowej:

www.boconcept.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas