Designteka

wnętrza

Zaskakująca czerń

17.12.2010

Meble firmy Tiger z kolekcji Ontario i Items otrzymały nowe, czarne wykończenia. Błyszczący lakier sprawia, że prezentują się w nich stylowo i elegancko. Do oferty Tigera dołączyła także czarna meblowa umywalka Items Next dedykowana do kolekcji Items.

Czerń to od pewnego czasu niezwykle modny kolor łazienkowego wyposażenia. W ofercie firmy Coram Poland w czarnym wykończeniu dostępne są już między innymi akcesoria łazienkowe, baterie, ceramika sanitarna, wanna oraz meble. Ostatnio do wyposażenia w tej barwie dołączyły meble łazienkowe Ontario i Items oraz umywalka Items Next marki Tiger.

Czarny kolor mebli Ontario jest doskonałym uzupełnieniem palety barw już obecnych w serii, a mianowicie bieli i pomarańczu. Wszystkie kolory proponowane są w wersji błyszczącej, co pogłębia barwę lakierowanego MDF i nadaje formie mebla szlachetności.

Items, podobnie jak Ontario, to kompletna seria wyposażenia łazienki, w której meble są tylko jednym z elementów. Czarne wykończenie dołączyło do kolorów już obecnych w ofercie: białego (wysoki połysk), jasnego dębu oraz szarego dębu (wykończenia półmatowe). Kolekcja Items uzupełniona została również o nową, szklaną umywalkę meblową oferowaną w czarnym kolorze. Czarna umywalka Items Next idealnie pasuje do mebli Items w białym kolorze.

Czerń, podobnie jak biel, to kolor elegancki i uniwersalny – dlatego też tak chętnie wybierany jest przez klientów. Obie barwy zestawione ze sobą dają klasyczne, ponadczasowe połączenie, którego stylistyka nie straci na atrakcyjności przez lata.

Więcej informacji na temat mebli Items i Ontario można znaleźć na stronie internetowej firmy Coram Poland, dystrybutora marki Tiger, pod adresem www.coram.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas