Designteka

wydarzenia

Zdjęcie warte Poznania

25.03.2014

„Zdjęcie warte Poznania” to druga edycja konkursu fotograficznego, organizowanego przez Fundację Klaster Poznań dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać cząstkę siebie w kontekście miasta. Weź głęboki oddech. Pomyśl: Czy to, co podoba mi się w mieście wynika z moich przekonań, czy też jest projekcją opinii innych? Czy lubię to, co moi znajomi? Czy drażni mnie coś innego, jako mieszkańca danego terenu, a coś innego, jako pracownika firmy ulokowanej na innym obszarze? Czy potrafię powiedzieć, gdzie kończy się wpływ otoczenia a zaczyna moje indywidualne spojrze¬nie na miasto? Czy nie brakuje mi okazji, aby wyrazić swój subiektywny stosunek do miasta i toczących się w nim procesów? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiecie twierdząco, to konkurs ten jest adresowany właśnie do Was. Cyknijcie zdjęcie swojemu miastu, które będzie odpowiedzią.

W pierwszej edycji zgłoszonych zostało ponad 170 prac oraz oddanych zostało ponad 2000 głosów. Mamy nadzieję, że druga edycja zachęci jeszcze większe grono osób do spojrzenia na Poznań okiem aparatu.

Sponsorami strategicznymi konkursu są firmy: Sony oraz Saturn (CH Galeria Pestka).

Partnerami akcji są: Fundacja Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Stacja Poznań Główny, Designteka.pl, O.pl, Label Magazine, Independent.pl, NaszeMiasto Poznań, Freshmag, artinkubator.pl, #PNGO, Fanpoint, Exspace, Brandlove oraz CH Galeria Pestka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie związane z tematem konkursu, a następnie dodać je za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji, dostępnej na fanpage’u Fundacji Klaster Poznań: https://www.facebook.com/KlasterPoznan, w terminie od 24 marca do 01 maja 2014r. W drugiej edycji konkursu to jury zdecyduje o przyznaniu trzech pierwszych miejsc. Społeczność natomiast będzie miała okazję wybrać osobę, która zostanie uhonorowana dodatkową nagrodą. Bieżące informacje na temat konkursu znajdziecie na fanpage’u Fundacji Klaster Poznań: https://www.facebook.com/KlasterPoznan.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas