Designteka

wydarzenia

Zmień swój biznes przez design!

04.03.2019

Design talks Business to międzynarodowa konferencja organizowana w ramach projektu Creative Traditional Companies Cooperation (Interreg South Baltic Region). Poświęconego wdrażaniu innowacji w produktach, usługach i modelach biznesowych.

Konferencja odbędzie się w PPNT Gdynia | Centrum Designu w dniach 4-5 kwietnia 2019 roku. Nabór uczestników potrwa do końca marca.

Celem spotkania jest pogłębienie kompetencji przedsiębiorstw z sektorów tradycyjnych (niebieski i zielony) w zakresie wykorzystywania innowacyjnych narzędzi projektowania usług, produktów lub modeli biznesowych. Grupa docelowa to małe i średnie przedsiębiorstwa – przedstawiciele sektora tradycyjnego (transportu morski oraz budowa statków, odnawialna produkcja energii, turystyka morska) i sektora kreatywnego (design, architektura, marketingi reklama, oprogramowanie, projektowanie gier), a także przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną oraz umocnić wizerunek firmy.

Wydarzenie to niepowtarzalna okazja do zdobycia informacji i wiedzy od najlepszych ekspertów branży kreatywnej. Konferencję i warsztaty poprowadzą: Henryk Stawicki, Justyna Turek, Maciej Otrębski, Martyna Zimorska – twórcy Change Pilots – odpowiadający za strategie i innowacje produktowe, Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg – Fuzers – specjaliści projektowania na poziomie strategii, organizacji i modeli biznesowych, oraz Agnieszka Gliszczyńska i Rafał Kołodziej – doradcy biznesowi w branży usług, specjaliści od badań i udoskonalania usług z Greenhat Innovation.

Organizatorem Konferencji Design talks Business jest Centrum Designu Gdynia , które wspiera rozwój branży kreatywnej, głównie firm i projektów związanych z wzornictwem przemysłowym, projektowaniem graficznym, multimediami i architekturą. Promuje relacje między projektantami a przedsiębiorcami. Centrum Designu koordynuje wydarzenia związane z projektowaniem w mieście, udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych oraz organizację wystaw promujących design, takich jak festiwal Gdynia Design Days.

organizator: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia | Centrum Designu

moderatorzy: Change Pilots | www.changepilots.pl

prelegenci: Fuzers: Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg; Greenhat Innovation: Agnieszka Gliszczyńska, Rafał Kołodziej

kiedy? 4-5 kwietnia 2019

gdzie? PPNT Gdynia | budynek III | al. Zwycięstwa 96/98 | Gdynia

 

Wszystkie prelekcje i warsztaty będą odbywać się w języku angielskim.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.centrumdesignu.gdynia.pl

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Pierwszeństwo uczestnictwa mają przedstawiciele MŚP z sektorów tradycyjnego (zielony i niebieski) i kreatywnego.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas