Designteka

wydarzenia

Zostań Eko-Etno dizajnerem

14.05.2010

W ramach odbywających się Targów Etnodizajnu firma Słoń Torbalski zaprasza wszystkie osoby, które czują w sobie „dizajnerskie” powołanie do wzięcia udziału w konkursie.

Targi Etnodizajnu odbywają się w Krakowie w dniach 14-16 maja 2010 roku.Laureat lub laureatka konkursu będzie mógł w nagrodę wybrać dla siebie dowolny model torebki Słoń Torbalski.

Konkurs polega na najoryginalniejsze zagospodarowanie skórzanych fragmentów, które po uszyciu torebki pozostają niewykorzystane, ale dzięki swojej różnorodnej kolorystyce i kształtom mogą w rękach kreatywnego projektanta stać się nietypową biżuterią, dekoracją do wnętrz lub świąteczną ozdobą. Konkursowe projekty mogą nawiązywać do motywów etnograficznych.

Ogłaszając konkurs firma chce zwrócić uwagę na zagadnienie zrównoważonego wykorzystywania materiałów w projektowaniu i udowodnić, że nawet poprodukcyjne ścinki mogą zostać praktycznie wykorzystane.

Materiały, z których można wykonywać konkursowe projekty, należy pobrać podczas Targów Etnodizajnu na stoisku „Słoń Torbalski”, a konkursowe projekty można nadsyłać do 30 maja 2010 na adres konkurs@slon.pl. Pełny regulamin konkursu dostępny na stronie www.slontorbalski.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas